gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zehir

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Zehir ve onu içmek mala, İçtiği zehirden vücud şişerse mal ve dünyalğa, şişmez ise üzüntü ve kedere, Öldürücü zehir - şişlik meydana gelmez ise- ölüme, Birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma arzusuna, Zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Ayrıca Bakınız; Panzehir.)Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir. Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir. Çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.Kişinin eline hileli bir işten para geçer. Birisini zehirlemek ise iyilik yapmaktır.Rüyada zehir görmek, mala isarettir. Bundan dolayi bir kimse rüyada kendisine zehir içirlldiginl ve vücudunda sis peyda oldugunu görse, meydana çikan sis miktarinca o kimseye mal gelir. Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme isarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtigini gören kimsenin ömrü uzun olur.Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak.

zehir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Devrim Saltoğlu (Zehir Osman)

Devrim Saltoğlu (Zehir Osman)

Doğum Yeri : Trabzon Doğum Tarihi : 30 Haziran 1973 Eğitimi : Lisans Sırasıyla, Trabzon Anadolu Lisesi, A.Ü.D.T.C.F. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü, A.Ü Devlet Konservatuvarı tiyatro oyunculuk mezunudur. Trb.Belediye Deneme Sahnesi, Trb Devlet Tiyatrosu Ankara Deneme Sahnesi, Ankara Özgür Tiyatro, İzmit Şehir Tiyatrosu ve Kandemir Konduk Tiyatrosunda oyuncu olarak çalışmıştır....
  2. Çimlenmiş Patateste Zehir Tehlikesi

Çimlenmiş Patateste Zehir Tehlikesi

Çimlenmiş patatesteki ''solanin'' adlı toksin maddenin gıda zehirlenmelerine neden olabileceği bildirildi. Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Diyetisyen Doç. Dr. Nurten Budak, havaların ısındığı bu günlerde, kış aylarında stoklanan patates ve soğanların, uygun nem ve ışık bulunca çimlenmeye başladıklarını belirtti. Patateste çimlenmeyle ortaya çıkan yeşilimsi tabakanın insan sağlığı için son...
  3. Botox yerine arı zehiri!

Botox yerine arı zehiri!

Botox yerine artık kırışıklık ve çizgileri doldurma görevini arı zehiri yapacak yalış duymadınz botox tarihe karışıyor arkadaşlar bakın haberle ilgili detaylar ne şekilde Kadınların en büyük kabusu olan kırışıklıklar için yeni bir yöntem geliştirildi. Artık botoks yerine arı zehri kullanılıyor. Cilt Uzmanı Deborah Mitchell, uyguladığı tedavide arı zehri, özel bal ve yağ karışımları...
  4. Tatlı zehir !

Tatlı zehir !

tatli, zehir, hayat, kararlar, dusunmek konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Muhallebi yiyen biri sadece ben tatlı yiyorum diyebilir. Bu tatlının uzun vadede kendi vücudunda ya da hayatında meydana getireceği sonuçlardan habersizdir. Aynı şekilde tembel tembel oturan biri için, tembel tembel oturmak tatlı gelir; hatta birçokları için hafta sonları ve tatiller hiçbir iş...
  5. Zehir Sözler

Zehir Sözler

Zehir Sözler arıyorum ben facebook ta ya da msn de yazacağım kısacası zehir sözler olsun siz yazın gerisi bende :)

Sayfayı Paylaş