Zehra Çilingiroğlu Nasıl 16 Kilo Verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

zehra çilingiroğlu zehra çilingiroğlu haberleri
    zehra çilingiroğlu nasıl zayıfladı

Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın kızı Zehra, bir yılda tam 16 kilo vermiş. Kendini zorlamadan rahatça fazla kilolarını veren Zehra, yürüyüş yaptığı sırada gazetecilerce görüntülendi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Zehra çilingiroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.Oldukça zayıfladığı ilk bakışta hemen anlaşılan genç kız gazetecilerin sorularına şöyle yanıt verdi.Zehra bir yıldır yürüyüş yaptığını söyleyen Zehra geçen bu bir yıl içinde toplam 16 kilo verdiğini söyledi.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

16 kilo vercek kadar kilolumuydu bu kiz yaa??:S

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

böyle çok güzel olmuş bence yakışmış :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

İyi olmuş hem boyu da daha uzun görünmüş bencede kiloları fazlaydı.

Zehra Çilingiroğlu Nasıl 16 Kilo Verdi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deniz seki 16 kilo verdi...

Ünlü santaci Deniz Seki 5 ayda ceza evinde 16 kilo vermis meleklerim, ayrintilar burada... buyrun 5 aydır cezaevinde olan şarkıcı günlerini spor yaparak geçiriyor. Ünlü şarkıcı kendisini ziyaret eden yakınlarına ''Ben bile bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmezdim. Spor ve üzüntü nedeniyle zayıfladım. 8 kilo daha vereceğim'' diyormuş. Kokain kullanmak ve kullandırmaktan...
  2. Zehra Çilingiroğlu Resimleri

zehra çilingiroğlu zehra çilingiroğlu kaç yaşında cilingiroglu avşar avşar frikikleri Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra'yı son zamanlarda görenler inanamıyor.Birden gelişip serpilen Zehra hatta yılbaşında yaptığı makyajla birlikte annesi Hülya Avşar dahil birçok kişinin olumsuz eleştirilerine maruz kalmıştı.Yaşından büyük gösteren Zehra ünlü kişilerin çocuğu olarak sanırım...
  3. İsmail özçiçek nasıl 50 kilo verdi

ismail özçiçek Bugün televizyonlarda kilo veren ismail özçiçek nasıl 50 kilo vermiş melekler. Ve ismail özçiçeğin menüsünde neler varmış nasıl beslenmiş merak ediyorum sağolun.
  4. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  5. Aslıhan Gürbüz Tam 16 Kilo Verdi!

aslıhan gürbüz, aslıhan gürbüz haberleri, aslıhan gürbüz kaç kilo verdi Sevgili melekler, uzun bir süre komedi dizisi Yahşi Cazibe'de başrol oynayan ve kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Aslıhan Gürbüz, dizinin sona ermesinin ardından uzun bir süre sessizliğe gömülmüştü. Dizide azeri bir karaktere hayat veren Gürbüz yeni dizisi Zeytin Tepesi'yle tekrar ekranlara...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aslıhan gürbüz nasıl kilo verdi