gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Zehra İsminin Anlamı

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

zehra isminin anlamı zehranın anlamı zehra isminin nedir zehranın nedir Hülya Avşar doğum yaptığında çok ilgi görmüştü ve merakla kızına ne isim verecek diye insanlar beklerken o son derece sade ve diğer sanatçılar gibi modern isim modasına uymayarak eski isimlerden Zehra'yı vererek insanları şaşırtmayı başarmıştı. Peki Zehra isminin anlamını hiç merak ettinizmi işte cevabı:

Zehra Ara[​IMG]pça kökenli bir bayan ismidir, anlamı ise “yüzü pek beyaz ve parlak olan kimse” demektir.Ayrıca Hz. Fatma'nın lakabıdır.

Zehra İsminin Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. irem isminin anlamı nedir

irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D
  2. Fecir İsminin Anlamı Nedir

Fecir İsminin Anlamı Nedir

Fecir İsminin Anlamı Nedir ? Kızlar fecir ismi ne anlama geliyor siz daha önce hiç duydunuz mu fecir ismini?
  3. tuğçe isminin anlamı nedir?

tuğçe isminin anlamı nedir?

tuğçe isminin anlamı nedir?
  4. Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı

Gupse İsminin Anlamı nedir acaba bilenler var mı aramızda varsa yazsın Gupse İsminin Anlamını :)
  5. Zeynep İsminin Anlamı

Zeynep İsminin Anlamı

Bu konu; Zeynep isminin anlamı hakkında bilgi vermektedir. Melekler aramızda ismi Zeynep olup isminin anlamı merak eden varsa bu konumuzda güzel sözler ve mesajlar bölümümüzde Zeynep isminin anlamına yer verdik vay be.zeynep hı.saf ve tertemiz bir aşktı.ama aynı saflıkta karşılık bulamadığı için.sefilimin boynu bükük kaldı.tek omuzdan taşındı.ama herşeye rağmen süperdi....

Sayfayı Paylaş