gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zehra Ve Cİcİ Annesİ Feraye TanyolaÇ’in Sİnema Keyfİ!..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zehra çilingiroğlu resimleri zehra çilingiroğlu son hali hangi okula gidiyor biyografi avşar son hali ZEHRA VE CİCİ ANNESİ FERAYE TANYOLAÇ’IN SİNEMA KEYFİ!.. PEKİ ÇOK İYİ ANLAŞAN İKİLİ, ŞU DAKİKALARDA HANGİ İLGİNÇ İSİMLİ FİLMİ İZLİYOR? [​IMG]
    Kankagiller Feraye Tanyolaç ve Zehra, şu dakikalar Kanyon’da sinema keyfinde...
    İkili, 8’nci salonda “Çık Aramızdan” isimli ilginç romantik komedi filmini izliyor…

Zehra Ve Cİcİ Annesİ Feraye TanyolaÇ’in Sİnema Keyfİ!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Modern’de sinema keyfi

İstanbul Modern’de sinema keyfi

İSTANBUL - Yapılan yazılı açıklamada, yaratıcı bir film projesiyle yeni sezona girileceği belirtilerek, 6-8 eylül tarihlerinde Irak ve savaş üzerine çarpıcı filmlerin gösterileceği programda, Laura Poitras’ın 2007’de “En İyi Belgesel Film Oscar Adayları” arasında gösterilen “Memleketim, Memleketim”, Amerikalı yönetmen James Longley’in başta Sundance Film Festivali olmak üzere birçok festivalde...
  2. Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi

Panasonic Blu-Ray ile HD kalitesinde sinema keyfi : Panasonic, Blu-ray disk oynatıcısı DMP-BD10 ile eşleşebilen receiver (alıcı), hoparlör sistemi ve HD televizyonları ile eksiksiz bir sinema keyfi sunuyor. DVD’lerden sonra ev eğlencesindeki en önemli teknolojik ilerleme olan Blu-ray teknolojisinin gelişiminde öncü olan Panasonic, Blu-ray Disk Yüksek Detaylı Ev Sineması Sistemi bileşenlerinde...
  3. annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz yavrunun yüzü güler mi Mutluluk çiçekleri YABANİ OTLARIN ARASINDA GİZLİ SAKLI KALMIŞ, ÜZERİNE DÜŞMÜŞ GÜNEŞ IŞIKLARINI İÇİNE HAPSETMİŞ EBRULİ MORUN BİRBİRİNDEN GÜZEL TONLARIYLA BEZELİ KIR MENEKŞELERİ. KOYU YEŞİL YAPRAKLARININ ARASINDA BÜYÜK BİR ALÇAKGÖNÜLLÜLÜKLE HAFİFÇE EĞİK BAŞLARI, YUKARIYA UZANMIŞ NARİN GÖVDELERİYLE ÇOK GÜZELLER. NE KADAR GİZLENİRSE GİZLENSİNLER, BURCU BURCU...
  4. yatak odası sinema keyfi waaawwww

yatak odası sinema keyfi waaawwww

önce basit bir yataktı bakın alttan ne cıktı yayıl da izle ohhhhh:):)
  5. Feraye ve Bebeği

Feraye ve Bebeği

yasak aşkının meyvası ile ilgili bakalım Feraye Tanyolaç ne gibi açıklamalarda bulundu....... ANNE OLMAYA HAZIR DEĞİLDİM KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NDAN KAYA İSİMLİ BİR OĞLU OLAN FERAYE TANYOLAÇ, TUĞBA ERBİL'İN STAR TV'DE YAYINLANAN 'ANNEYİM BEN' PROGRAMINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR YAPTI. Hamile kaldığında anneliğe hazır olmadığını ve kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu dile getiren Tanyolaç,...

Sayfayı Paylaş