gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Zekasına vuruldum

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bayramın ikinci günü Kıbrıs Artemis Otel’de sahneye çıkan Ebru Gündeş, "Popstar Alaturka"nın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır’la ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Gündeş, "Osmantan Bey’le ilişkimizin başlamasındaki en büyük etken kendisinin akıllı ve pratik zekalı olmasıydı. Bu da beni kandırmasına yetti" dedi.

Zekasına vuruldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Vurulmuşum Sana

Asya - Vurulmuşum Sana

Asya - Vurulmuşum Sana vurulmuşum sana yüreğim bin parça ben deli divane peşinde bir pervane aman aman yalnızlık çok zor aman çok yaman aman aman kavuşmamız ne zaman allahım allahım bu sevda bir yangın cehennem misali yandım
  2. Baba vuruldum sehit oluyorum

Baba vuruldum sehit oluyorum

baba vuruldum şehit oluyorum uludere türküsü şırnak uludere türküsü Uludere’de teröristlerle çatışırken yaralanan Jandarma Er Oğuz Parparoğlu, şehit olmadan önce babasını cep telefonuyla arayıp, ‘Alo... Baba ben vuruldum, şehit olacağım. Hakkınızı helal edin’ dedi. Ardından, yere düşen cep telefonundan silah sesleri duyuldu... ŞIRNAK’ın Uludere İlçesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada...
  3. İbrahim Tatlıses Vuruldu

İbrahim Tatlıses Vuruldu

ibrahim tatlises vuruldu ibrahim tatlıses vurmuşlar tatlısesi vurmuşlar tatlises vurmuslar tatlisesi Arkadaşlarım biraz önce aldığımız bilgiye gör İbrahim Tatlıses'i bir proğram çıkışında uzun namlulu bir silahla başından vurmuşlar. Çok acil olarak ameliyata alınan Tatlıses'in sağlık durumu ciddiyetini korumakta. Bu konuyla alakalı ayrıntılı bilgileri önümüzdeki saatlerde sizlerle paylaşmış...
  4. Sırtımdan vuruldum

Sırtımdan vuruldum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.eşimle anlaşmalı boşanmaya karar verdik daha doğrusu istedi kabul ettim.davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günümüz bile belli olamadaneşim 17 yaşında bi kızla cinsel münasebette bulunup kızı kaçırmış. kendisi 36 yaşında .kızında rızası var ama reşit değilmiş.şimdi benim bu durumda eşimden maddi manevi tazminat isteme hakkım varmı .beniim hiç bi gelirim...
  5. ali ağaoğlu vurulmuş mu ?

ali ağaoğlu vurulmuş mu ?

Bir arkadaşım ali ağaoğu vurulmuş dedi, doğru mu,birşey olmuş mu? Ne istemişler adamdan acaba?

Sayfayı Paylaş