gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Zeki misiniz???

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

zeki misiniz Bakalım; 18 saniyeden fazla dayanabilecek misiniz ? [​IMG]
    Ortada bulunan kahverengi kareyi mousla kontrol edin
    Diğer karelere temas halinde oyun biter

Oyuna giriş için Escapa!

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zeki misiniz???
    yaaaaaaaaaa 3 kere denedim üçündede 11 saniye dayanabildim :sinirli::sinirli:

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

bende 11 saniye dayanabildim sadece :huhe::huhe: ama gzl oyunmus canim. paylasim icin tskler :)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

sadeceeee vee sadeceee10 saniye dayaanaaabildim ben yaaa.. pff bu neee büleeeee.. insan kafayı yerr..... paylaşım içinn teşekkürler..

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dayanırım ama kendimi yormak istemedim

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :puha::puha::puha::puha:

7. elif ümmetoğlu

elif ümmetoğlu Forum Okuru

bense 1 dk dayandım yani zekiyim:dil:

Zeki misiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce Bu adam zeki mi ?

Sizce Bu adam zeki mi ?

Adamın teki bir IQ yarışmasına katılır. 25. soruya kadar gelir ve 25. soruda tıkanır. Bu soruya kadar gelip bu soruyu bilen dünyanın En Yüksek IQ'lu adamı ünvanını alacaktır. ve soru şudur : Dünyanın en düşük zekalı insanı kimdir ? A)Hayri Pıtır B)Mr. Burhan Altıntop C)Kamuran Piyaz D)Ben ( yani yarışmaya katılan şahıs ) adam düşünür düşünür düşünür ve sonunda cevabını bulur ve cevabına...
  2. zeki anne

zeki anne

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Birgün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder. Aklını okumuşcasına Mehmet...
  3. Çocuğunuzun zeki olmasını ister misiniz?

Çocuğunuzun zeki olmasını ister misiniz?

Pedagoglar ve çocuk gelişimi uzmanları anne-babaları iyi örnek olmaları konusunda uyarıyor. Çocukların pek çok şeyi izleyerek öğrendiğini belirten pedagoglar ve çocuk gelişimi uzmanları anne-babaları iyi örnek olmaları konusunda uyarıyor. Birkaç basit noktaya dikkat ederek çocuğunuzun zekasını açmanız mümkün... Onunla konuşun. Araştırmalara göre, bebeğinizle konuşma şekliniz farklıdır ve...
  4. Erkekler mi daha zeki kadınlar mı ??

Erkekler mi daha zeki kadınlar mı ??

Erkekler mi kadınlar mı ??? Londra'daki University College'ta görevli Professor Adrian Furnham tarafından yapılan araştırmada erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğu kanıtlandı. Yetenek testlerinde erkeklerin kadınlardan az da olsa daha başarılı olduğu, aynı zamanda erkeklerin kendilerinin daha zeki olduklarını düşündükleri için kadınlara karşı bir psikolojik avantajları da bulunduğu ortaya...
  5. Bebeğinizin Daha Zeki Olmasını İster misiniz?

Bebeğinizin Daha Zeki Olmasını İster misiniz?

bebeğinizin zeki olması için bebeğin zeki olması için bebeğin zeki olması ne yapılmalı Sevgili melekler, anne karnındaki bebeğin zeki olması, sadece genetik faktörlere bağlı değildir. Bebeğinizin daha zeki olabilmezi için sizin de anne adayı olarak yapabileceğiniz şeyler bulunuyor. Mesela hamilelik döneminde bebeğe müzik dinletmek, yeteri kadar kilo almak, düzenli beslenmek ve spor yapmak...

Sayfayı Paylaş