gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zeki Müren kara sevda sözü yada sözleri var mı arkadaşlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rahmetlik Zeki Müren'in seslendirdiği kara sevda şarkısının sözleri varsa paylaşırsanız sevinirim.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Zeki Müren kara sevda sözü yada sözleri var mı arkadaşlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeki müren

zeki müren

zeki müren
  2. Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren, Kara sevda, şarkısı, şarkı sözleri, resmi aradığınız herşey burda meleklerim... . Makedonya Üsküp'ten Bursa'ya göç etmiş bir ailede dünyaya gelmiştir. Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Müren, Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden kabul edilir. Türkçeyi güzel konuşması ile meşhurdur Zeki Müren inanılmaz güzel bir sese ve yoruma sahiptir.benim bile .çocukluğumun...
  3. zeki müren lingo lingo şişeler şarkı sözü var mı ?

zeki müren lingo lingo şişeler şarkı sözü var mı ?

Kızlar eskiden bi parça vardı zeki müren seslendiriyordu, lingo lingo şişeler diye bir şarkıydı bu şarkının sözlerini verirseniz sevinirim. teşekkür ediyorum iyiki varsınız canlarım benim. d
  4. zeki müren kollarında öleyim şarkı sözü var mı ?

zeki müren kollarında öleyim şarkı sözü var mı ?

Zeki mürenin seslendirdiği kollarında öleyim isimli şarkısının sözleri var mı varsa paylaşır mısınız sağolun ?
  5. Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Arkadaşlar Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısı sözleri var mı

Yusuf Güney İki Romantik Deli şarkısının sözlerini sizden rica ediyorum ve şimdiden paylaşımınız için tşkler.

Sayfayı Paylaş