gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

zeki müren

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

zeki müren [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 14 Ekim 2008
zeki müren konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeki Müren Akşam Olunca Yarelerim Sızlar

Zeki Müren Akşam Olunca Yarelerim Sızlar

Akşam olunca yarelerim sızlar Derdim çoktur deymeyin bana kızlar Bu aşkıma şahit olsun yıldızlar Yeter allahım çektiğim ah yeter Bu ayrılık bana ölümden beter Yeter allahım çektiğim ah yeter Bu hasretlik bana ölümden beter.....
  2. zeki mürenin cevabı :))

zeki mürenin cevabı :))

Zeki Müren birgün televizyonda yemek programının davetlisidir. Orada bir yemeğin tadına bakar ve aşçıya şöyle der. 'Siz bu yemeğin içine ne koydunuz ? Çok güzel olmuş gerçekden'. Aşçı cevap verir, 'Sana' koydum der. ( Sana bildiğimiz gibi margarin ) Zeki Müren bu cevap üzerine bozulur ama belli etmeden o mükemmel cevabı verir. Ya demek öyle, öyleyse bende Türkiye'deki bütün diğer aşçılara...
  3. Bu Yazın şarkısı Zeki Mürenin şarkısı

Bu Yazın şarkısı Zeki Mürenin şarkısı

Zeki müren, yaralı gönül, şarkısı, şarkıları, 2011 şarkısı, haberleri burada arkadaşlar. Rahmetli Zeki Müren'in "Yaralı Gönül" adlı şarkısı bu yazın şarkısı olacak Melek'ler. Zeki Müren’in 50’li yıllarda okuduğu, orijinali Mısır ezgisi olan ve Güney Amerika’da yapılan düzenlemesi “Pulp Fiction” filminde kullanılan “Yaralı Gönül” şarkısı, bu yaz kulüplerde bir numara olmaya...
  4. Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren, Kara sevda, şarkısı, şarkı sözleri, resmi aradığınız herşey burda meleklerim... . Makedonya Üsküp'ten Bursa'ya göç etmiş bir ailede dünyaya gelmiştir. Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Müren, Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden kabul edilir. Türkçeyi güzel konuşması ile meşhurdur Zeki Müren inanılmaz güzel bir sese ve yoruma sahiptir.benim bile .çocukluğumun...
  5. Lady Gaga Zeki Müren Pozu Verdi!

Lady Gaga Zeki Müren Pozu Verdi!

zeki müren, lady gaga zeki müren, lady gaga haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü çılgın şarkıcı Lady Gaga yeni çektiği klibinde Sanat Güneşimiz merhum Zeki Müren'in 25 yıl önce verdiği pozu verdi. Dikkatli bir Türk blogger sayesinde farkedilen ve dünya basınına yansıyan bu pozu Müren 1988 yılında vermişti. Son albümünden "Applause" adlı şarkısının klibinde verdiği bu poz...

Sayfayı Paylaş