gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zeki Müren'den Kollarında Öleyim Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zeki müren kollarında öleyim şarkısı sözleri nedir ilgili bilgiler burada melekler Türk Sanat Müziğinin en güçlü sesi merhum Zeki Müren'in Lingo Lingo Şişeler adlı türküsünden sonra şimdi de Kollarında Öleyim isimli şarkısının sözlerini paylaşmak istiyoruz melekler :)

ne olur kimseye bakma
    gizli sırlarımı sakla
    beni hasretle kucakla
    başka birşey istemem

son bir defa göreyim
    uğruna can vereyim
    kollarında öleyim
    başka birşey istemem

ümitsiz olsa bile
    beni sevdiğini söyle
    herşeyinle gir kalbime
    başka birşey istemem

son bir defa göreyim
    muradıma ereyim
    kollarında öleyim
    başka birşey istemem

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Teşekkür ediyorum ub eski parçayı hatırlattığınız için güzel bir yorum olmuş...

Zeki Müren'den Kollarında Öleyim Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ZeKi MÜREN'den tekerleme..=)

ZeKi MÜREN'den tekerleme..=)

Mynet Eksenim- Video: zeki müren - tekerleme :D bi porsuunu anladım:D
  2. Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren, Kara sevda, şarkısı, şarkı sözleri, resmi aradığınız herşey burda meleklerim... . Makedonya Üsküp'ten Bursa'ya göç etmiş bir ailede dünyaya gelmiştir. Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Müren, Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden kabul edilir. Türkçeyi güzel konuşması ile meşhurdur Zeki Müren inanılmaz güzel bir sese ve yoruma sahiptir.benim bile .çocukluğumun...
  3. zeki müren kollarında öleyim şarkı sözü var mı ?

zeki müren kollarında öleyim şarkı sözü var mı ?

Zeki mürenin seslendirdiği kollarında öleyim isimli şarkısının sözleri var mı varsa paylaşır mısınız sağolun ?
  4. Zeki Müren'den Lingo Lingo ŞişelerTürküsü Sözleri

Zeki Müren'den Lingo Lingo ŞişelerTürküsü Sözleri

zeki mürenden lingo lingo şişeler türküsü sözleri notaları nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Türk müziğinin gelmiş geçmiş bir numaralı şarkıcısı merhum Zeki Müren'in sözlediği Lingo Lingo Şişeler adlı türküsü sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler,ruhu şad olsun :) Türkü Kilis'ten Nail Aslanpay'a ait... Giydiğim atlas İğneler batmaz Yar bensiz yatmaz hacı cavcav...
  5. Demet Akalın "Koltuk" Şarkı Sözleri

Demet Akalın "Koltuk" Şarkı Sözleri

demet akalın koltuk sözleri, demet akalın koltuk şarkısı, demet akalının koltuk şarkısının sözleri Çiçeği burnunda yeni anne olan şarkıcı Demet Akalın, son çıkardığı "koltuk" isimli parçası ile yaza damgasını vurdu diyebiliriz. Oldukça eğlenceli bir parça olan "Koltuk" isimli parçanın sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Demet Akalın Koltuk Şarkısı Sözleri Yok anladım...

Sayfayı Paylaş