gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zembil Otu Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zembil Otu Resimleri ya da hakkında varsa bilginiz özelliklerini yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zembil Otu Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otuz

Otuz

Hayırlı şeylerin olacağına veya olacak şeylerin otuz günde olacağına işaret eder.
  2. Ot

Ot

İyilik ve hayra; ot toplamak ya da yemek fakir için zenginliğe, zengin kimse için malın artmasına, dünyayı terk eden kimsenin yeniden dünyaya meyledip fitneye düşmeye; Avucu içinde ot bittiğini göremek, hanımı ile başkanısın ilişkisine tanıklık etmeye, EElinin dışında ot bittiğini görmek vefat etmeye, Bina ve mescid gibi yerlerin dışında ot bittiğini görmek, evlenmek suretiyle aile çevresinin...
  3. zembil

zembil

Hasırdan örülerek yapılmış kulplu torlayı (zembili) görmek eş ve çocukları için arzu ettikleri şeyleri hazırlayan kimseye; Zembil bazen evin hanımına, çocuğa, hizmetçiye, dürüst ve güvenilir hamala; Tekke vb. yerlerde görülen zembil, oranın hizmetçisine ve vakfedilmiy yere delalet eder.Rüyada zembil görmek, bolluk ve berekete erisilecegine yorumlanir. Kirmani'ye göre, rüyada zembil görmek...
  4. Serdar Ortaç - Zembille

Serdar Ortaç - Zembille

Süzülür çırılçıplak Kırıtır gülümserken Hançer gibi kıvrımları Akmış kadehlerden Yanalım ateşlerde Kızgın güneşlerde Allah bilir sen kaç gönül yaktın ateşlerde Zembille gökten inmedi ya Cennetten gönderilmedi ya Zevkimden aşık olmadı ki kader sana Ah zilli Yasladım başımı Koynumda besledim yılanı Allah'tan ayrılınca bulur belasını Korkularım var, bana senden kalan Hatıralarla, maceralarla...
  5. Zembil Otu Özellikleri ve Resimleri

Zembil Otu Özellikleri ve Resimleri

Zembil Otu Fotoğrafları Zembil Otu Resim Galerisi Bahçe bakımıyla uğraşmaktan keyif alan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için zembil otu bitkisi özellikleri ve resimlerini paylaşıyoruz melekler :) Zembil Otu Buğdaygiller familyasındandır.Anayurdu bilinmeyen zembilotu (Briza) cinsi bitkilerin, Kuzey Yarıküre’nin ılıman iklim bölgelerinde yetişen on iki türü bulunmaktadır.

Sayfayı Paylaş