gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zemin

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Günlük hayatı temsil eder. Yerin rengine ve durumuna göre günlük hayatla ilgili yorumlanır.

zemin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeytin Reçeli

Zeytin Reçeli

Malzemeler 1 kg yeşil dolgu kokteyl zeytin 750 gr toz şeker 1 Adet portakal kabuğu 3-4 tane karanfil 1/2 limon suyu 1/2 su bardağı su Yapilis Tarifi Salamurada işlendikten sonra çekirdeği alınıp satışa sunulan dolgu kokteyl zeytinlerden bir kavanoz alınız. Zeytinleri çıkarıp, kırmamaya özen göstererek içini boşaltınız. Bir tencere içinde zeytinleri sıcak su ile haşlayınız. Bir başka tencere...
  2. zeytin

zeytin

Mal ve eşyaya, kolay elde edilen rızka, mutluluk içinde bol geçime; günahkar için iman nuruna, hidayete, ilme ve irfana, çocuklar için zekaya; Ham zeytin üzüntü, şiddet ve borca, Sarı renkli zeytin dinde üzüntü ve kedere; Zeytin ağacı eş ve çocukları içiin mübarek ve hayırlı kimseye, şerefli bir kadına, ileride yönetici olacak çocuğa ya da yüksek mevkiye delalet eder.Rüyada zeytin para...
  3. zemin kat

zemin kat

Zemin kata indiyseniz, tek başınıza bir soruna çözüm bulmaya çalışacaksınız. Eğer zemin katta hapis kaldıysanız bir çıkmaza gireceksiniz.Bir binanin zemin katinda bulundugunuzu görmek, çok heyecanli ve evhamli olmaniz yüzünden bazen kötü durumlarda kaldiginiza, bazen da çok kritik duruma düsmenize sebep olduguna yorumlanir.
  4. Zeytin (Olea)

Zeytin (Olea)

Zeytin (Olea europaea), zeytingiller (Oleaceae) familyasından meyvesi yenen Akdeniz iklimine özgü bir ağaç türü. == Morfolojik özellikleri boylu bir çalı veya 10 metreye kadar boylanabilen, sık dallı, yayvan tepeli, herdem yeşil yapraklı bir ağaçtır. Geniş, kıvrımlı, yamru yumru bir gövdesi vardır. Ağaç yaşlandıkça, düzgün gri renkli gövde kabuğu giderek çatlar. Ağacın tacı (tepesi),...
  5. zeytiN

zeytiN

Ben şu an hamileyim ve omega 3 olan besinleri tüketemiyorum fakat. Şeyini yiyorum bu ihtiyacımi karşılar mi

Sayfayı Paylaş