gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zenci

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada zenci görmek , orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyasında zenci gören kişi geçinebilmek için çok çalışması gerekir anlamındadır. Evin içinde zenci görmek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla konuşmak, ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir. Rüyanizda zenci bir kimseyi görmek, aydinlik günlerin çok yakinda oldugunu ve sikintilarinizin geçmek üzere bulundugunu gösterir.Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır. Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar. Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, bir çok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur.Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır. Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar. Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, bir çok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur.

zenci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zenci emOoO

zenci emOoO

emooo zenci güzeller
  2. Zenci bebekler

Zenci bebekler

zenci bebekler zenci bebek fotoları rüyada bebek görmek rüyada çocuk görmek
  3. Bengü "zenci olmak isterdim"

Bengü "zenci olmak isterdim"

bengü, haberleri, dört dörtlük, dört dörtlük albümü, yeni albümü, hakkındaki röportajında bakın neler anlatmış arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü yeni albümüyle de tıpkı geçen yaza damgasını vurduğu gibi bu yazada damgasını vuracak Melek'ler. Müziğine asla kaybetmediği bir heyecanla sarılan güzel sanatçı, All dergisi için modellik yaptı, hayallerini anlattı. Albümlerinizi hep yaz aylarına...
  4. eskimo ve zenci çocuk

eskimo ve zenci çocuk

bana da lazım ödevim var kısa yanıtt olmazzzz!
  5. zenci cocuklar

zenci cocuklar

Zenci cocuklar nasil yasar yazar misiniz?

Sayfayı Paylaş