gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

zengin olsaydınız ilk önce ne yapardınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

başınıza talih kuşu konsa çok zengin olsaydınız en önce nereye harcama yapardınız

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: zengin olsaydınız ilk önce ne yapardınız?
    tabiki alışverişe çıkardım :D:D daha sonrada en büyük hayalim olan bir otel açar ve sabun fbrikası kurardım :becky: ne hayal ama :D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk olarak alışverişe cıkardım ustume basıma birseyler alırdım.
    daha sonra bankaya yatırırdım.iyice düsündükten sonra yatırım amaclı ya bisey alırdım yada saklardım gerek duydukca harcardım.eğer annem hayalini gerceklestiremediyse onu hacca gönderirdim

4. yagmurersoy

yagmurersoy Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    Ah ah nerde o günler:) borçlarımdan kurtulup ilk işim bir kaç tane ev almak olurdu. bi de araba :) gerisini atardım bankaya bakardım keyfime:) Ama en öncesi sağlıkk yinede sağlık ve huzur yerinde olsun onlar gidecekse istemem talih kuşunu:)

5. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    bende öncelikle bir ev alırdım sonrada araba geri kalan parayıda bankaya atar eşim ve çocuklarımızın geleceği için saklardım

yagmurersoy bunu beğendi.
  6. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Ay tam benlik hep hayal ederim zenginligimi. Öncelikle esime hayatta vermem parami. Kendime ilk önce bir ev yaptirirdim en lüksünden. islamic relief dernegine büyük bir yardim yapardim, ondan sonra aileme verirdim. is yeri acardim. son modelde arabami da alirdim alisveris olmazsa olmazlardan. iste böyle ayyyy nekadar güzeldi bir an kapilmisim.:asigim:

yagmurersoy bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kendi hitiyaçlarımı karşıladıktan sonra evsiz mağdur kadın ve çocukların kalabileceği evler yaptırıdım.

zengin olsaydınız ilk önce ne yapardınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumadan önce kadın ne yapar

uyumadan önce kadın ne yapar

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. siz olsaydınız ne yapardınız :)

siz olsaydınız ne yapardınız :)

İskeledesiniz, son vapura yetişmek için hızlı hızlı yürüyorsunuz, bir bakıyorsunuz vapur iskelede ama iskeleden biraz ayrılmış gibi sanki. Koşmaya başlıyorsunuz, son 100 metre, turnikelerin üzerinden atlıyorsunuz, bütün gözlerin üzerinizde olduğundan eminsiniz. Son bir hamle yapıp uzun bir atlayış yapıyorsunuz ve bingo! Vapurdasınız. Yerden kalkıp pantolonunuzu silkeliyorsunuz mağrur bir...
  3. eşiniz çok titiz olsaydı  ne yapardın???

eşiniz çok titiz olsaydı ne yapardın???

evet melekler eşiniz diyelimki çok titiz. ve her işinize karışır. işiniz olduğund yapamadınız ve herşeyi o yapmaya çalışıyo ne yapardınız tepkiniz ne olurdu?? ben sinir olurdum. yapmasın yapınca daha beter oluyo. ayyy ne o öle hiç sevmem işime karışan erkeği
  4. Bilgisayari actiginizda ilk ne yaparsiniz?

Bilgisayari actiginizda ilk ne yaparsiniz?

Ben basliyorum, maillerime bile bakmadan m.m.ye girerim :D
  5. Görünmez olsaydın ne yapardın?

Görünmez olsaydın ne yapardın?

Meleklerim bir günlüğüne görünmez olsaydınız o gün ne yapardınız? :D

Sayfayı Paylaş