gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

zenginsiniz ama farkında değilsiniz...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Zenginsiniz ama farkında değilsiniz
    Yaşama küsme hakkınız yoktur.Neden böylesine mutsuzsunuz ?
    Nasıl bu denli karamsar olabiliyorsunuz ?
    Belki işinizden memnun değilsiniz, belki çevrenizden...Maaşınızı az buluyor, ya da kendinizi beğenmiyorsunuz...

Oysa...Öylesine değerlisiniz ki.
    Örneğin gözleriniz...
    Gözlerinizi kaça satarsınız?
    1 trilyon?
    2 trilyon?
    5 trilyon?
    Satarsınız...İşte zenginsiniz...

Ama...Bu servetle erişeceğiniz dünyayı görmedikten sonra, paranın bir değeri var mı?
    Ya da derdiniz para değil... Başarı ve saygınlık.

Size gözlerinizin karşılığında bulunduğunuz şirketin genel müdürlüğünü verseler kabul eder misiniz?
    Cevabınız "Hayır" değil mi?

O halde siz; aslında hem zengin, hem başarılısınız.Yeter ki, Allah'ın size verdiği bu değerlerin bilincinde olun. Bunları görebileceğiniz bir başarı için hayata geçiriniz.
    O halde....ASLA UMUTSUZLUK YOK !
    alıntı...

zenginsiniz ama farkında değilsiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zengindik farkında değildik

Zengindik farkında değildik

Kişi başına milli gelirin bir gecede 2 bin dolardan fazla artmasına ilişkin "Zengindik, farkında mı değildik" yorumlarına TÜİK Başkanı Ömer Demir, "Aynen öyle" dedi. Yine de "zengin olduk", üslubunu kullanmak istemeyen Demir, bu değişimi "imkanlarımızı daha iyi görmekle" açıkladı. TÜRKİYE İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanı Ömer Demir, "Zengindik...
  2. Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:

Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru:

Farkında olmayabilirsin ama %100 doğru: 1. Bu dünyada uğrunda ölebileceğin en az iki kişi vardır. 2. En azından 15 kişi öyle ya da böyle seni seviyordur. 3. Herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebei, aslında sadece senin gibi olmak istemesidir. 4. Senden gelecek bir gülümseme bazılarına mutluluk getirebilir, o senden hoşlanmasa bile. 5. Her gece, BİRİSİ uykuya dalmadan...
  3. yaptım ama pişman değilim:)

yaptım ama pişman değilim:)

haruncum sen başkanlıktan atılasın diye yoklama fişini ben yürüttüm... süleyman hocam siz ve arkadaşlarım bilmese de 4. sınıftA fen bilgisi sınav sorularını ben çarptım... zeynepcim bana merve ile ilgili dediklerini birazcıcık katarak da olsun ben söyledim aynen mervecim senn zeynebe dediklerini de... harun sınıfı ikiye böldüğün için sizi dövdürmaya bi akrabamı ben çğırdım:) annecim ve babacım...
  4. Meryem Uzerli "Biz Zengin Değiliz!" Dedi

Meryem Uzerli "Biz Zengin Değiliz!" Dedi

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, Meryem Uzerli'yi hayranları kızdırdı. Instagram'da paylaştığı fotoların altına yazılan "Çok para kazanıyorsun" lafı Uzerli'yi kızdırdı. Ve güzel oyuncu sitem etti!.. "Burada bazı insanlar yazıyorlar: 'Acayip para kazanıyorsun', tabii ki o kadar fazla çılışacaksın. Biz sadece oyuncuyuz. Biz zengin değiliz! Bu arada...

Sayfayı Paylaş