gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zerdeçal çayı nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zerdeçal çayı nasıl yapılır ?
    Zerdeçal çayı yapmak istiyorum ama yapmayı beceremedim heralde. daha doğrusu bilmiyorum bu çayı nasıl yapıyoruz ? Yapılışında nelere dikkat etmemiz gerekiyor kızlar ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

zerdeçal çayı nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rezene çayı nasıl yapılır

rezene çayı nasıl yapılır

rezene çayı nasıl yapılır ? Bu hususta yardım rica ediyorum. Balgam söktürücü ve gaz için kullanılıyor ama doğru yapılım ve demlenim şekli nasıldır?
  2. Kudret Narı Çayı Nasıl Yapılır ?

Kudret Narı Çayı Nasıl Yapılır ?

Kudret Narı Çayı Nasıl Hazırlanır Kudret Narı Çayı Yapılışı Kudret Narı Çayı kıllanımı Alternatif tıp tedavisinde kullanılan şifalı bitkilerden biri olan kudret narının çayının nasıl yağıldığı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) 1.Yaprakları yıkayıp, bıçak ile ufak parçalar halinde doğrayınız. 2. İki bardak dolu su içine, 6 tatlı kaşığı dolusu doğranmış yaprağı ilave ediniz. 3....
  3. Zerdeçal İle Nasıl Zayıflanır ?

Zerdeçal İle Nasıl Zayıflanır ?

Ender Saraç Zerdeçal Zerdeçal Nasıl Kullanılır Zerdeçal İle Nasıl zayıflarım Zayıflamak için Ender Saraç'ın tavsiye ettiği bitkilerden biri de zerdeçal melekler :) Bakalım ünlü beslenme uzmanı zerdeçalı zayıflamak için ne şekilde tüketmemizi tavsiye ediyor... :) Zerdeçal, nane ve yeşil elma kokularını yanınızda bir cep telefonu gibi taşımanızın size çok faydası olacağını biliyor muydunuz...
  4. Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır..Tarifi..

Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır..Tarifi..

Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Tarifi Ebru Şallı'dan Selülit Çayı Nasıl Yapılır Selülitle başı belada olmayan kadın varmıdır acaba ...İşte bu yüzden müzdarip olan bayanlar Ebru Şallının selülit çayını deneyin bakalım birde...İşte Ebru Şallı dan Selülit çayı tarifi...İşte bu da Ahmet Maranki den Selülit Tarifi... Ebru Salli 5 günde selülitleri yok eden ve cildi sıkılaştıran bir formül...
  5. Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Sütlü Zencefil Çayı nasıl yapılır

Kızlar sizden biliyorsanız benimle Sütlü Zencefil Çayı tarifini paylaşmanızı rica ediyorum nasıl yapılıyor bu Sütlü Zencefil Çayı lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş