gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Beni hor görme kardeşim Sen altınsın ben tunç muyum Aynı vardan var olmuşuz
    Sen gümüşsün ben saç mıyım

Ne var ise sende bende
    Aynı varlık her bedende
    Yarın mezara girende
    Sen toksun da ben aç mıyım

Kimi molla kimi derviş
    Allah bize neler vermiş
    Kimi arı çiçek dermiş
    Sen balsın da ben cec mıyım

Topraktandır cümle beden
    Nefsini öldür ölmeden
    Böyle emretmiş yaradan
    Sen kalemsin ben uç muyum

Tabiata veysel aşık
    Topraktan olduk kardaşık
    Aynı yolcuyuz yoldaşık
    Sen yolcusun ben bacmıyım

Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Hekimden Sorma

Zerrin Özer - Hekimden Sorma

Bak nasıl ağlıyorum ben Çiçek gibi soluyorum ben Ne umut bir çare var Sensiz geçen yaşamda Bak nasıl yanıyorum ben Alevdir bu aşkın her yanı Ne gecem ne gündüzüm var Sensiz geçen zamanda Hekimden sonra çekenden sor Demişler acısını dertlerin Çare gösteren değil Çeken bilir demişler Çok zormuş sensiz olmak Arayıp da seni bulmamak Her anım böyle olunca Neye yarar yaşamak
  2. Zerrin Özer - Gül Bebeğim

Zerrin Özer - Gül Bebeğim

Sus ağlama bebeğim ürkek olma Yüzüme küserek bakma Acıyor canım benim de Kor gibi içim Yanıyor yürek acınla Yetmiyor gücüm Gül bebeğim yarına ıslak bakma Acını gömüver içine gül Anan baban canındı ziyan olan Affet bizi elini yoktu tutan Ah!Küçüğüm yüreği yaralım Ah!Haklısın ne desen bize az Küçücük yüreği yaralım Gel affet dünyan olalım Ufacık yüreği yaralım Ah!Haklısın ne desen yine az...
  3. Zerrin Özer - Allı Turnam

Zerrin Özer - Allı Turnam

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Ay gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Eğer bizi sualeden olursa Eğer bizi sualeden olursa Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Baharı hissedemediğim Kaygımı salamadığım dünyam Yorgun...
  4. Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir selam götürür hasret kalandan,...
  5. Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

zerrin özer feryadım varsın duyulsun susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir...

Sayfayı Paylaş