gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Bilmem Şu Feleğin Bende Nesi Var

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bilmem şu feleğin bende nesi var Her vardığım yerde yar ister benden Sanki benim mor sümbüllü bağım var
    Zemheri ayında gül ister benden

Evlerinin önü zeytin ağacı
    Dökülmüş yaprağı kalmış ağacı
    Eğer senin gönlün bende yok ise
    Sen bana kardeş de ben sana bacı

Yoruldum da yol üstüne oturdum
    Güzeller başıma toplansın diye
    Gittim padişahtan ferman getirdim
    Herkes sevdiğine kavuşsun diye

Zerrin Özer - Bilmem Şu Feleğin Bende Nesi Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu ayva nardan ayrıldım Gökyüzünde turna gibi dönende Baykuş gibi viran yurda konanda Çok ağladım mecnun gibi çöllerde Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım
  2. Zerrin Özer - Beni Kaybettin

Zerrin Özer - Beni Kaybettin

İçi neyse dışı oymuş seven insanın Gözü pekmiş, gönlü tokmuş Gerçek sevdanın Sen beni sen, sen miydin çok seven İç yüzünü gösterdin bilmeden Ben, sana ben, ben miydim aldanan Bir şekerin tadına kanıp yanılan Çocuğum şimdi (ah) aman Ağlayan, kahrolan Zor günde nerdeydin, beni kahrettin Oysa sen farklıydın sana güvendim Mert sözlü, tok gözlü, delikanlıydın Ah aşkı bilmedin, beni kaybettin Özü...
  3. Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım

Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım

Beni hor görme kardeşim Sen altınsın ben tunç muyum Aynı vardan var olmuşuz Sen gümüşsün ben saç mıyım Ne var ise sende bende Aynı varlık her bedende Yarın mezara girende Sen toksun da ben aç mıyım Kimi molla kimi derviş Allah bize neler vermiş Kimi arı çiçek dermiş Sen balsın da ben cec mıyım Topraktandır cümle beden Nefsini öldür ölmeden Böyle emretmiş yaradan Sen kalemsin ben uç...
  4. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  5. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada

Sayfayı Paylaş