gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında
    Talan vurdu ayva nardan ayrıldım

Gökyüzünde turna gibi dönende
    Baykuş gibi viran yurda konanda
    Çok ağladım mecnun gibi çöllerde
    Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım

Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Paşa Gönlüm

Zerrin Özer - Paşa Gönlüm

Ne günler gördük seninle Biraz dert biraz keder Yalancı sevdaları, yaşadık birer birer Hey benim paşa gönlüm Yılları çürüttün mü Bunca zaman sonunda Kendini büyüttün mü Ne dostlar tükettin sen Kaldın ondan sonra Nerede hata yaptık diye sorma Ne aşklar bitirdin sen Ağladın ondan sonra Nerde hata yaptık diye sorma Amman ha adımına dikkat Kayar düşersin yolunda Amman ha adamına dikkat Oyuna...
  2. Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Yıllardır aşk için yaşanan Kederden, acıdan yüreğim yorulmadı Başımda sevdanın rüzgarı Derd ile durulmadı Geceler şahidim, sırdaşım Köşeme çekilip her vedada ağladım Yine de doymadım sevmeye Sevmeden duramadım Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Güller gibi açar gönlüm Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Hemen yoldan çıkar gönlüm İnatçı gönlüm ah Anlar mı laftan Uzak durur mu hiç...
  3. Zerrin Özer - Bilmem Şu Feleğin Bende Nesi Var

Zerrin Özer - Bilmem Şu Feleğin Bende Nesi Var

Bilmem şu feleğin bende nesi var Her vardığım yerde yar ister benden Sanki benim mor sümbüllü bağım var Zemheri ayında gül ister benden Evlerinin önü zeytin ağacı Dökülmüş yaprağı kalmış ağacı Eğer senin gönlün bende yok ise Sen bana kardeş de ben sana bacı Yoruldum da yol üstüne oturdum Güzeller başıma toplansın diye Gittim padişahtan ferman getirdim Herkes sevdiğine kavuşsun diye
  4. Zerrin Özer - Beni Kaybettin

Zerrin Özer - Beni Kaybettin

İçi neyse dışı oymuş seven insanın Gözü pekmiş, gönlü tokmuş Gerçek sevdanın Sen beni sen, sen miydin çok seven İç yüzünü gösterdin bilmeden Ben, sana ben, ben miydim aldanan Bir şekerin tadına kanıp yanılan Çocuğum şimdi (ah) aman Ağlayan, kahrolan Zor günde nerdeydin, beni kahrettin Oysa sen farklıydın sana güvendim Mert sözlü, tok gözlü, delikanlıydın Ah aşkı bilmedin, beni kaybettin Özü...
  5. Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım

Zerrin Özer - Beni Hor Görme Gardaşım

Beni hor görme kardeşim Sen altınsın ben tunç muyum Aynı vardan var olmuşuz Sen gümüşsün ben saç mıyım Ne var ise sende bende Aynı varlık her bedende Yarın mezara girende Sen toksun da ben aç mıyım Kimi molla kimi derviş Allah bize neler vermiş Kimi arı çiçek dermiş Sen balsın da ben cec mıyım Topraktandır cümle beden Nefsini öldür ölmeden Böyle emretmiş yaradan Sen kalemsin ben uç...

Sayfayı Paylaş