gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zerrin Özer 'den Sev Dedi Gözlerim Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim
    Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, Türk pop müzik dünyasının tartışmasız en güçlü isimlerinden biri de Zerrin Özer. Bu sayfamızda da sizlere Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz...

Gördü gözlerim

Gördü gözlerim

Bir gerçeği gözlerinde

Gördü gözlerim

Bir heves değil bir arzu değil

Sevgilin budur senin sev dedi gözlerim

Seni yıllardır bekliyordum

Bir sevgilim yok yok diyordum

Hasretin yokluktan zehrolmuştu

Dünyadan bir zevk almıyordum

Sen de bahtım gibi bana vefasız olma sevgilim

Ömrümce aradım seni yaşla dolmasın gözlerim

Her arzunun ötesinde bir ağ gibi hep sen vardın

Aşkların en güzeliyle uzandı sana ellerim

Hasretim sensin tek çaremsin

Yıllardır beklediğim aşkımsın benim

Bıktı artık gönlüm gamdan kederden

Ayrılık isteme sakın ne olur benden

Şu benim bahtımı bilemezsin ki

Yerden yere vurdu beni ne gelir elden

Sen de bahtım gibi bana vefasız olma sevgilim

Aşkların en güzeliyle uzandı sana ellerim

Hasretim sensin tek çaremsin

Yıllardır beklediğim aşkımsın benim

Zerrin Özer 'den Sev Dedi Gözlerim Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Bu son buluşmamız Bu son görüşmemiz Kimbilir bir daha karşılaşmayız Belki de bir daha görüşmeyiz Ayrılmalıyız... ayrılmalıyız..... Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle aşkımız Gel etme desem,kal gitme desem Hiç faydası yok ayrılmalıyız.... Senin gözlerin yaşlı Benim yüreğim yaslı Bu aşkta bir umut kalmadı yazık Seni bir başkası bekliyor artık Ayrılmalıyız.... Ayrılmalıyız....
  2. Zerrin Özer - Ben Seni Sevmeyi Sevdim

Zerrin Özer - Ben Seni Sevmeyi Sevdim

Dar zamanımda geldin hep bana Nefesimi tıkayıp durdun Dar zamanımda koştun hep bana Allak bullak edip durdun Dar zamanımda yoktun ki yanımda Çok yalnızdım dar zamanımda Ben seni değil seni sevmeyi Ben seni değil seni özlemeyi sevdim Gündüz bekledim gece bekledim Derdime hiç dert eklemedim Uyandım bekledim yumdum bekledim Gelmeni değil sevdamı bekledim Dar zamanımda geldin hep bana Nefesimi...
  3. Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)
  4. Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözü Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri Usta yorumcu Zerrin Özer'in sevilen şarkılarından biri olan Giden Gitti adlı şarkının sözlerini, bu yazımızda sevgilisi gidenlere ve Zerrin Özer hayranlarına armağan ediyoruz Melek'ler:) Geçtiğin yollara diken demem ben Aklımda gül vardı dikenin izi kaldı Seçtiğim aşklara hata demem ben Gönlümde kim vardı...
  5. Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri Buyrun

Bu konu; Mustafa Ceceli 'den Yarabbim Sen Büyüksün Şarkısının Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Orhan Gencebay son hazırladığı albümde seçme eserlerini sevilen sanatçılara okuttu. Bunlardan biri de Mustafa Ceceli. Mustafa Ceceli ustanın Yarabbim Sen Büyüksün parçasını seslendirdi. İşte o parçanın sözleri.. Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen...

Sayfayı Paylaş