gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri ile bu sayfayı coşturmanızı bekliyorum bütün Zerrin Özer hayranları ve giden gitti diyen sevgilisi gidenler sizleri bu sayfaya bekliyorum ve site yönetiminden de şarkının sözlerini rica ediyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

ben melamet hırkasını nota Ben melamet hırkasını kendim giydim eynime Ar u namus şişesini taşa çaldım kime ne Haydar Haydar taşa çaldım kime ne Sofular haram demişler aşkımın şarabına Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne Haydar Haydar günah benim kime ne Gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi Gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni Haydar Haydar seyreder alem beni Nesimi''ye...
  2. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  3. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada
  4. Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Siz özel Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri

Zerrin Özer Giden Gitti Şarkı Sözü Zerrin Özer Giden Gitti Şarkısının Sözleri Usta yorumcu Zerrin Özer'in sevilen şarkılarından biri olan Giden Gitti adlı şarkının sözlerini, bu yazımızda sevgilisi gidenlere ve Zerrin Özer hayranlarına armağan ediyoruz Melek'ler:) Geçtiğin yollara diken demem ben Aklımda gül vardı dikenin izi kaldı Seçtiğim aşklara hata demem ben Gönlümde kim vardı...
  5. Zerrin Özer 'den Sev Dedi Gözlerim Şarkısının Sözleri Buyrun

Zerrin Özer 'den Sev Dedi Gözlerim Şarkısının Sözleri Buyrun

Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Türk pop müzik dünyasının tartışmasız en güçlü isimlerinden biri de Zerrin Özer. Bu sayfamızda da sizlere Zerrin Özer Sev Dedi Gözlerim Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz... Gördü gözlerim Gördü gözlerim Bir gerçeği gözlerinde Gördü gözlerim Bir heves değil bir arzu değil Sevgilin budur...

Sayfayı Paylaş