gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Zerrin Özer İflasın Eşiğine Geldi

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Zerrin Özer İflasın Eşiğine Geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Nazım Tuttu

Zerrin Özer - Nazım Tuttu

Bir gece nazım tuttu Ah olanlar oldu Duymayanlar duydu Gelmedi gitti oğlan Aşk canıma yetti Dilimde gül bitti Gel yine hey hey hey e hadi Bu mu bu mu talih Canım alsın bari Döndüm geldim geri Dardır baba evi Adım çıktı deli Oldu üzüm sirke He deseydim keşke Esmer yarim nerde Gönlüme yardı hani hani Tez dul etti beni Bir gece nazım tuttu Ah olanlar oldu Duymayanlar duydu Gelmedi gitti oğlan Aşk...
  2. Zerrin Özer - Deli Yaz

Zerrin Özer - Deli Yaz

Bir sıcak günde Bir kucak sevda Geçti gönlümden Anarım adını ısınır yanarım En sıcak yazdı Her güzel azdı Üç günde sığdı Anarım adını ısınır yanarım Her yıl deli dolu yazlar yaşanır Geceler hazlar taşınır Kimileri derde alışır ah Bekle yine deli yazlar gelecek Gecelere nazla yağacak Kimileri aşktan ölecek ah Gecelerin farklıdır kopkoyu rengi Ölümüne haklıdır yaz boyu sevgi Yüreğine saklıdır...
  3. Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Zerrin Özer - Bırak Ellerimi

Gidiyorum çaresizim yalvarırım ellerimi bırak Böyle bir anda sanma ki hissizim Gidiyorum içim burkularak Böyle bir anda sanmaki hissizim Gidiyorum içim burkularak Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Bırak bırak ellerimi bırak bırak ellerimi Arzularım çılgın gibi nasıl istiyorum bilsen seni öpmeyi Şarkı olurum bir gün seslenirim...
  4. Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

Zerrin Özer - Ayrılmalıyız

gel gitme desem kal gitme desem gel zerrin özer kal etme hiç faydası yok bu konuşmanın Bu son bulusmamız Bu son görüsmemiz Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Kim bilir bir daha karsılasmayız Belkide birdaha görüsemeyiz Ayrılmalıyız ayrılmalıyız Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle askımız Gel etme desem kal gitme desem Hiç...
  5. Macaristan'da Malev İflasın Eşiğinde

Macaristan'da Malev İflasın Eşiğinde

Macaristan Hava Yolları iflasın eşiğinde. Şirket ancak peşin para ile yakıt alabiliyor. Dünyada yaşanan küresel mali krizin İzlanda ile birlikte en fazla hissedildiği ülke olan Macaristan'da durum her geçen gün kötüye gidiyor. Macaristan'da son bir ay içinde onlarca fabrika, büyük şirket kapatılmış, binlerce kişi işsiz kalmıştı. Macaristan'ın önemli günlük gazetelerinin başında gelen...

Sayfayı Paylaş