gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Ölürüm Ben Sana

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seni benden çok seveni bulamazsın ki Suyumdan bir yudum içsen ölür müydün yar Seni benden çok seveni bulamazsın ki
    Dalımdan gül koparmadan sakın gitme yar
    Utanırım söyleyemem gelde kendin al
    Al beni gel al beni uzak durma yar
    Utanırım söyleyemem gelde kendin al
    Al beni gel al beni sakın gitme yar

[Nakarat] x 2
    Gözlerin gözlerimde, kolların ıslak tenimde
    Gecelerin bir yerinde, öylece kalsak
    Dünyalar benim olsa, günahsa günah olsun
    Gidersen ahım olsun, sakın gitme yar
    Ölürüm ben sana

Zerrin Özer - Ölürüm Ben Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Zerrin Özer - Ben Seni Sevmeyi Sevdim

Zerrin Özer - Ben Seni Sevmeyi Sevdim

Dar zamanımda geldin hep bana Nefesimi tıkayıp durdun Dar zamanımda koştun hep bana Allak bullak edip durdun Dar zamanımda yoktun ki yanımda Çok yalnızdım dar zamanımda Ben seni değil seni sevmeyi Ben seni değil seni özlemeyi sevdim Gündüz bekledim gece bekledim Derdime hiç dert eklemedim Uyandım bekledim yumdum bekledim Gelmeni değil sevdamı bekledim Dar zamanımda geldin hep bana Nefesimi...
  3. Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

ben melamet hırkasını nota Ben melamet hırkasını kendim giydim eynime Ar u namus şişesini taşa çaldım kime ne Haydar Haydar taşa çaldım kime ne Sofular haram demişler aşkımın şarabına Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne Haydar Haydar günah benim kime ne Gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi Gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni Haydar Haydar seyreder alem beni Nesimi''ye...
  4. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  5. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada

Sayfayı Paylaş