gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Paşa Gönlüm

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne günler gördük seninle Biraz dert biraz keder Yalancı sevdaları, yaşadık birer birer

Hey benim paşa gönlüm
    Yılları çürüttün mü
    Bunca zaman sonunda
    Kendini büyüttün mü

Ne dostlar tükettin sen
    Kaldın ondan sonra
    Nerede hata yaptık diye sorma
    Ne aşklar bitirdin sen
    Ağladın ondan sonra
    Nerde hata yaptık diye sorma

Amman ha adımına dikkat
    Kayar düşersin yolunda
    Amman ha adamına dikkat
    Oyuna gelirsin sonunda

Hey benim paşa gönlüm
    Yılları çürüttün mü
    Bunca zaman sonunda
    Kendini büyüttün mü

Zerrin Özer - Paşa Gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Zerrin Özer - İnatçı Gönlüm

Yıllardır aşk için yaşanan Kederden, acıdan yüreğim yorulmadı Başımda sevdanın rüzgarı Derd ile durulmadı Geceler şahidim, sırdaşım Köşeme çekilip her vedada ağladım Yine de doymadım sevmeye Sevmeden duramadım Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Güller gibi açar gönlüm Bir deli bakış, bir tek tatlı söz yeter Hemen yoldan çıkar gönlüm İnatçı gönlüm ah Anlar mı laftan Uzak durur mu hiç...
  2. Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Zerrin Özer - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu ayva nardan ayrıldım Gökyüzünde turna gibi dönende Baykuş gibi viran yurda konanda Çok ağladım mecnun gibi çöllerde Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım
  3. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  4. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  5. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada

Sayfayı Paylaş