gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer & Sabiha Akdemir - Emanet 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sabiha akdemirin hastalığı sabiha akdemir biyografi akdemir kimdir akdemirin hastalığı nedir hayatı Zerrin Özer ve Sabiha Akdemir!in birlikte düet şeklinde çıkarmış olduğu yepyeni albüm ve albüm içinde yer alan parçaların tanıtımına geçiyorum [​IMG]
    01. Anlat İstanbul
    02. Ah İstanbul
    03. Beni mi Seviyormusun
    04. Git ( Yerin Hazır )
    05. Beni Umutma
    06. Beni Unutma
    07. Akarsuya Bırakılan Mektup
    08. Gönül Dağı
    09. Anneme Mektup
    10. Annem
    11. Senden Sonra
    12. Adıyaman Türküsü
    13. Emanet
    14. Yine O Menekşe Gözler Aralı
    15. Yar Yüreğim Yar
    16. Ötme Bülbül

Zerrin Özer & Sabiha Akdemir - Emanet 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Allı Turnam

Zerrin Özer - Allı Turnam

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Ay gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Eğer bizi sualeden olursa Eğer bizi sualeden olursa Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Baharı hissedemediğim Kaygımı salamadığım dünyam Yorgun...
  2. Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir selam götürür hasret kalandan,...
  3. Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

zerrin özer feryadım varsın duyulsun susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir...
  4. Zerrin Özer - Yerin Hazır (2010)

Zerrin Özer - Yerin Hazır (2010)

Zerrin Özer yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu..Sanatçının adını verdiği"Yerin Hazır"albüm bilgilerine gelince 1. Yerin Hazır (Git) Söz: Zerrin Özer Müzik: Selahattin Ertan 2. Beni Unutma Söz & Müzik: Selahattin Ertan 3. Ayrıldık Düet: Selahattin Ertan Söz & Müzik: Selahattin Ertan 4. Ah İstanbul Söz & Müzik: Selahattin Ertan
  5. Zerrin Özer - Fire (2010)

Zerrin Özer - Fire (2010)

Uzun bir aradan sonra sessizliğini hem yeni imajıyla hemde yepyeni single albümüyle bozan Zerrin Özer sevenlerin karşısına bomba gibi çıkıyor.Sizleri bu yepyeni albümün tanıtım bilgilerine geçiyorum. Zerrin Özer - 01. Fire ( İngilizce Vers. ) Zerrin Özer - 02. Fire ( Türkçe Versiyon ) Zerrin Özer - 03. Fire ( Arapça Versiyon ) ( Söz : Selami Şahin ) Zerrin Özer - 04. Fire ( Kürtçe Versiyon )...

Sayfayı Paylaş