gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Senede Bir Gün

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gönlümde açmadan solan bir gülsün Her zaman gamlıyım her zaman üzgün Beklerim yolunu aylar boyunca
    Yeterki gel bana
    Senede bir gün, senede bir gün

Ağarsın saçların, solsun yanağın
    Adını anmaktan yansın dudağım
    Bu aşka canımı adayacağım
    Yeter ki gel bana
    Senede bir gün, senede bir gün

Zerrin Özer - Senede Bir Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Zerrin Özer - Bir Gülü Sevdim

Bu son buluşmamız Bu son görüşmemiz Kimbilir bir daha karşılaşmayız Belki de bir daha görüşmeyiz Ayrılmalıyız... ayrılmalıyız..... Bir gülü sevdim bir seni sevdim Bir mevsimlikmiş senle aşkımız Gel etme desem,kal gitme desem Hiç faydası yok ayrılmalıyız.... Senin gözlerin yaşlı Benim yüreğim yaslı Bu aşkta bir umut kalmadı yazık Seni bir başkası bekliyor artık Ayrılmalıyız.... Ayrılmalıyız....
  3. Zerrin Özer - Bir Düşmeye Gör

Zerrin Özer - Bir Düşmeye Gör

Nakarat] Bir düşmeye gör acıyan olmaz x 2 Halin nedir diye soranın olmaz Bir düşmeye gör acıyan olmaz Halin nedir diye soranın olmaz Ne bir teselli ne bir sevgili x 2 Ağlar gezersin benim gibi İsteseydin eğer aşkımız bitmezdi Seninle içtiğimiz su ayrı gitmezdi x 2 Eskisi gibi değilsin şaşkınsın Söyle bana sen kime aşıksın [Nakarat]
  4. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  5. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada

Sayfayı Paylaş