gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Sevdam Kara Çizgide

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sarıp sarmala beni Sevdam kara çizgide Ya geceye vururum
    Ya da kor enginlere

Hasret yetmiyor bana
    Yetmiyor delilik
    Kendimi avuttuğum
    Herşey serserilik

Çağır bu gece çağır
    Her şeyimle gelirim
    Yalnızlığı koparıp
    Sevişmeye gelirim

Seni okşamak için
    Her şeyimle gelirim
    Yıllarım, aylarım
    Günlerimle gelirim

Kalbim zorlar beni beni
    Oynar tenim deli deli
    Düşlerim vurur yere beni
    Allahım söyle nerde gerçekler
    (Ah)...

Yasak olsun
    Sonum olsun
    Kalsın sevdam kara çizgide
    Günah olsun, haram olsun
    Yansın sevdam kara çizgide

Söz: Zeynep Talu
    Müzik: Garo Mafyan

Zerrin Özer - Sevdam Kara Çizgide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Kar Tanesi

Zerrin Özer - Kar Tanesi

Gökten oynaya oynaya yağar kar tanesi Düşer sessiz sessiz döne döne kar tanesi Havalar çok ayaz çok ayaz çok ayaz üşüyorum Dön gel dön gel artık dön gel dön gel artık Seni seviyorum istiyorum özlüyorum Gökten damlaya damlaya yağar damlacıklar Düşer tane tane döne döne damlacıklar Her taraf çal çamur çal çamur çal çamur Yağıyor sel yağmur sel yağmur sel yağmur Üşüyorum... Dön gel...
  2. Zerrin Özer - Kar Beyaz

Zerrin Özer - Kar Beyaz

Hasret vuruyor gecenin koynunda Anılar vuruyor göz yaşlarıma çılgın bulutlar dönüyor başımda Uykusuz geceler kapımda Yıkılsa dünya kıyamet kopsa Yine da vaz geçmem ölürüm derdimden Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm Yine yoksun diye düşmanım her güne Dursun dünya dönmesin sensiz Yaşatmasın off allahım sensiz
  3. Zerrin Özer - Allı Turnam

Zerrin Özer - Allı Turnam

Allı turnam ne gezersin havada Allı turnam ne gezersin havada Kanadın kırıldı kolum Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Ay gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Eğer bizi sualeden olursa Eğer bizi sualeden olursa Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum Tutmuyor elim turnalar hey Baharı hissedemediğim Kaygımı salamadığım dünyam Yorgun...
  4. Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

Zerrin Özer - Ağlayamıyorum

susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir selam götürür hasret kalandan,...
  5. Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

Zerrin Özer-Ağlayamıyorum

zerrin özer feryadım varsın duyulsun susamış gözlerim bir damla yaşa ağlayamıyorum eskisi gibi... erirdi sanki derdim dökülen her damlada ağlayamıyorum şimdi kurumuş toprakta aranan su gibi gönlümdeki yağmur mevsimleri de bitti... boğazım düğüm düğüm unutuldu gülüşüm ağlayamazsam solar çürürüm... feryadım varsın duyulsun zalim yardan, içi yansın haber alsın beni duyandan, belki bir...

Sayfayı Paylaş