gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Yerin Hazır (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zerrin Özer yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu..Sanatçının adını verdiği"Yerin Hazır"albüm bilgilerine gelince [​IMG][​IMG] 1. Yerin Hazır (Git)
    Söz: Zerrin Özer Müzik: Selahattin Ertan
    2. Beni Unutma
    Söz & Müzik: Selahattin Ertan
    3. Ayrıldık
    Düet: Selahattin Ertan Söz & Müzik: Selahattin Ertan
    4. Ah İstanbul
    Söz & Müzik: Selahattin Ertan

Zerrin Özer - Yerin Hazır (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  3. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada
  4. Zerrin Özer & Sabiha Akdemir - Emanet 2010

Zerrin Özer & Sabiha Akdemir - Emanet 2010

sabiha akdemirin hastalığı sabiha akdemir biyografi akdemir kimdir akdemirin hastalığı nedir hayatı Zerrin Özer ve Sabiha Akdemir!in birlikte düet şeklinde çıkarmış olduğu yepyeni albüm ve albüm içinde yer alan parçaların tanıtımına geçiyorum 01. Anlat İstanbul 02. Ah İstanbul 03. Beni mi Seviyormusun 04. Git ( Yerin Hazır ) 05. Beni Umutma 06. Beni Unutma 07. Akarsuya Bırakılan Mektup 08....
  5. Zerrin Özer - Fire (2010)

Zerrin Özer - Fire (2010)

Uzun bir aradan sonra sessizliğini hem yeni imajıyla hemde yepyeni single albümüyle bozan Zerrin Özer sevenlerin karşısına bomba gibi çıkıyor.Sizleri bu yepyeni albümün tanıtım bilgilerine geçiyorum. Zerrin Özer - 01. Fire ( İngilizce Vers. ) Zerrin Özer - 02. Fire ( Türkçe Versiyon ) Zerrin Özer - 03. Fire ( Arapça Versiyon ) ( Söz : Selami Şahin ) Zerrin Özer - 04. Fire ( Kürtçe Versiyon )...

Sayfayı Paylaş