gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Zerrin özer'den yıllar sonra gelen itiraf

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ZERRİN ÖZER, NTV'DE KATILDIĞI CANLI YAYINDA AHMET KAYA'YA AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ.

NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan Zerrin Özer, Ahmet Kaya'nın memleketini çok seven birisi olduğunu belirtti ve onun hakkındaki düşüncelerini canlı yayında izleyicilerle paylaştı.

Kaya'nın çok iyi şiir okuyan birisi olduğuna vurgulayan Zerrin Özer, şöyle konuştu:

'Benim için dünyada sayılı yorumcudur. Dedim ki zaman zaman, 'İnsan ölmüş birine aşık olur mu ya' dedim. Kaybettikten sonra. Çok istedim onu çok yakınen tanımayı. Çok fazla yakınlığımız yoktu. Herkes bilir benim Ahmet Kaya düşkünlüğümü. Çok iyi bir yorumcu, çok iyi bir sanatçı. Hep 'memleketimi çok seviyorum' dedi dedi; oralarda 30 metrekare küçücük yerde...'

Öldükten sonra kendisi için özel gecceler ya da anmalar düzenlenmemesini, ödül törenleri yapılmamasını isteyen Zerrin Özer, 'Hiç böyle şeyler asla istemiyorum. Çünkü ben olmayacağım, ben göremeyeceğim. Ben yaşarken bunlar yapılmalı. Ben asla halktan aldığım sevgiden bahsetmiyorum. Onların sevgisi olmasa ben yeşeremezdim, bir ağaç olamazdım' ifadesini kullandı.

Zerrin özer'den yıllar sonra gelen itiraf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Yıllar Sonra

Kargo - Yıllar Sonra

Sarsam sarsam seni kollarımla Duysam yine nefesini Hatırla okul günlerimizi Ayrılmaz bir çifttik senle Şimdi ayrıldık ama hala seviyorum İstiyorum seni Beraber olalım desem sana Yine eskisi gibi Paylaşsak tüm sevgimizi Beraber olalım desem Bir tebessümle çıksam yine karşına Yıllar sonra Yıllar sonra Yine eskisi gibi Şimdi anladım tüm gerçekleri Suç belki bende Gizledim seni...
  2. Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf

Mehmet ali erbilden yıllar sonra gelen itiraf

KÜFÜR ETTİĞİNİ KABUL ETTİ 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMINA KATILAN MEHMET ALİ ERBİL, ÇARKIFELEK'İN CANLI YAYININDA KENDİSİNDEN ARABA İSTEYEN YARIŞMACIYA NEDEN KÜFÜR ETTİĞİ ANLATTI : 'Ben kadın, o dönemdeki hostesim Deniz Akkaya erkek kılığına girmişti. O dönemde de yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet...
  3. Yıllar sonra....

Yıllar sonra....

Üniversiteli delikanlı Kolejli kıza bir voleybol maçında rastladı. Okul salonundaydı maç. Tribünsüz,minik bir salon.. Seyircilerle, oyuncular arasında, sahanın çizgisi vardı sadece..O kadar yakındılar.. Delikanlı, bu tatlı, bu güzel, bu dünyalar şirini kızı ilk defa görüyordu takımda.. Hoşlandığını, fena halde hoşlandığını hissetti. Az sonra bir şeyi daha hissetti. Uzun zamandan beri maçı...
  4. Zerrin Özer'in Yeni İmajı

Zerrin Özer'in Yeni İmajı

zerrin özer yeni imajı zerrin özerin yeni imajı özer imaj Zerrin Özer yıllardır sarı olan saçlarını kestane rengine boyatarak esmer Zerrin Özer olarak karşımıza çıktı.Ben şahsen çok yakıştırdım Zerrin'e yeni imajını.Hele birde zayıflamış forma girmişken bu yepyeni imajıda hak ettiğini düşünüyorum:)

Sayfayı Paylaş