gebe
  1. Tontok

Tontok Forum Okuru

Zevk suyu hamile bırakır mı?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında Tontok tarafından paylaşıldı.

Sürtünmeyke ilişkiye girdim ama penis vajinamın başına değidi. Zevk suyu gelmiş olabilir ama ella ertesi gün hapı kullandım aama hala korkuyorum

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Tontok, siz yapılabilecek herşeyi yapmışsınız. Ertesi gün hapı kullanımı ile bütün riskleri ortadan kaldırmışsınız korkacak birşey yok hamile olamazsınız.

Saygılar.

Zevk suyu hamile bırakır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  3. Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

Zevk suyuyla hamile kalmak mümkünmüdür?

zevk suyu nedir, zevk suyuyla hamile kalınırmı,prostat suyuyla gebe kalınırmı,zevk suyuyla hamile kalanlar,zevk suyuyla gebe kalanlar,zevk suyuyla hamile kalma olasılığı hakkında bilgiler Erkek cinsel organının vagina içine girmeden dışarıdan sürtünme ile temas olması şeklidir.Tam bir birleşme olmadan ve penisin vagina içine girmeden gerçekleşen ilişki sırasında , dışarıya boşalacak...
  4. Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin

Meleklerim Zevk Suyundan Ön sıvıdan hamile kalınır mı bana yardım edin Sevgilimle geçen hafta korumasız şekilde birlikte olduk. Tam anlamı ile onun oldum içe doğru boşalma olmadı ama ondan sıvı gelioyrdu ucundan acaba diyorum ki bundan dolayı benim halime kalma riskim var mı ya kızlar bu zevk suyumudun nedir ondan dolayı hamile kalmış olabilir miyim ne zaman tahlil yaptırayım ? Birde diyelim...
  5. Zevk suyu

Zevk suyu

Merhaba. Acaba vajinaya hic bir sekilde bosalma ve penis ile temas olmadan sadece ele gelmis bir kac damla zevk suyundan hamile kalinir mi? Ustelik 34 gunluk bir adet dongusunun 11. Gununde?

Sayfayı Paylaş