gebe
  1. Sesesese

Sesesese Forum Okuru

Zevk suyu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Sesesese tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Acaba vajinaya hic bir sekilde bosalma ve penis ile temas olmadan sadece ele gelmis bir kac damla zevk suyundan hamile kalinir mi? Ustelik 34 gunluk bir adet dongusunun 11. Gununde?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Zevk suyundan da hamile kalma olasılığı vardır içinizin rahat etmesi adına eğer şüpheleriniz varsa kan testi yaptırarak sonucu erken öğrenebilirsiniz.

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Zevk suyuyla gebe kalma olsalığı vardır.Lakin bahsettiğiniz durum da gebelik söz konusu olmaz.

Zevk suyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalınır mı ? Çok korkuyorum bana da yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Arkadaşlarım selamlar acaba şunu merak ediyorum ben. Zevk suyu ile hamile kalınır mı böyle bir durum var mı çok korkuyorum :S
  2. Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Merhabalar arkadaşlarım herkese selamlar acaba ele bulaşan zevk sıvısı, suyu ile hamile kalma durumu nedir. Erkek arkadaşımla birlikte olduk içime boşalmadı ama bu erkeklerdeki meni öncesi gelen zevk suyusu ile hamile kalma riski nedir bana bilgi verir misiniz ?
  3. ilişki sırasında çok fazla zevk suyu geliyor

ilişki sırasında çok fazla zevk suyu geliyor

ilişki esnasında çok fazla zevk suyu geliyor...hiçbirşey hissedemiyorum bazen..bunun çözümü var mıdır...
  4. Zevk suyu hamile bırakır mı?

Zevk suyu hamile bırakır mı?

Sürtünmeyke ilişkiye girdim ama penis vajinamın başına değidi. Zevk suyu gelmiş olabilir ama ella ertesi gün hapı kullandım aama hala korkuyorum
  5. Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Cinsel deneyimi olmayan gençler tarafın dan ,sayfamıza sıklıkla zevk suyuyla hamile kalınırmı diye sorular gelmekte. Bizde zevk suyuyla hamile kalınırmı sorusuna açıklama getirmek için bu konuy hazırlama gereği duyduk.. Sevgilimle sürtünmye yoluyla ilişkiye girdim , zevk suyu vajinama değdi hamile kalırmıyım, nişanlımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdim elim zevk suyuna değdi sonra elimi...

Sayfayı Paylaş