gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zevkinize uyan ayakkabıyı satın alırken bunlara dikkat ediniz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dost başa, düşman ayağa bakar demeyin. Zevkinize uyan ayakkabıyı satın alırken aşağıdaki faktörleri dikkate alın!

• Ayak bilekleriniz kalınsa, bilekten bantlı, topuklu ayakkabılar giymeyin.

• Pantolonlarınızın paçaları topuğun dibine dek düşsün.

• Ayakkabılarınız açık ve son derece zarif olmadıkça açık renk giysilerle siyah ayakkabı giymeyin.

• Parlak renkli giysilerle siyah ayakkabı giymeyin, çünkü bu, renkleri ucuz gösterir. Siyah ayakkabılar en çok koyu renklerle iyi gider.

• Ayak bilekleriniz kalınsa, düz, babet ayakkabılardan ve bilekten bağlı ayakkabılardan kaçının.

• Bacaklarınız çok inceyse, ince ve sallanan topuklu ayakkabılar giymeyin. Çünkü bunlar, bacaklarınız kadar ince olmayan vücudunuzun altında ezilecek gibi durur.

• Vücudunuz armut şeklindeyse, aşırı zarif ve çok yüksek olmayan ince topuklardan kaçının.

Zevkinize uyan ayakkabıyı satın alırken bunlara dikkat ediniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. temizlik malzemesi alırken bunlara dikkat edin!

temizlik malzemesi alırken bunlara dikkat edin!

Temizliğin hoşa giden bir iş olması için işi kolaylaştırıcı çeşitli temizlik maddeleri üretilmektedir. Bununla beraber pek çok etkin temizleyici uygun şekilde kullanılmazsa etkisiz olur, hatta istenmeyen sonuçlar yaratır. Temizlik Maddeleri Fiziksel ve Kimyasal İşlevlerine Göre Şu Şekilde Sınıflandırılabilir; Çözücüler: Soda, su, benzin, gazyağı, alkol. Temizleyiciler: Sabun...
  2. güneş gözlüğü alırken bunlara dikkat edin!

güneş gözlüğü alırken bunlara dikkat edin!

daks gözlük daks güneş gözlükleri güneş gözlüğü gözlükleri gözlüğü fiyatları Gözümüzün görebilmesi için ışık gerekmektedir. Karanlıkta göremeyiz. Görmemizde etkili olan güneş aynı zamanda tenimizin rengini değiştirir, yani cildimize zarar verir. Görme merkezimize görüntüyü getiren güneş ışığı, gözümüzün içindeki merceğin daha erken sertleşerek genç yaşta katarakt ve görme sinirlerinde belli...
  3. Ayakkabı alırken bunlara dikkat edin!

Ayakkabı alırken bunlara dikkat edin!

* Ayakkabılarınızı akşama doğru alın. Gün boyu ayaklarınıza yük bindiği için akşama doğru ayaklar şişer ve genişler. Akşam alınan ayakkabı rahat ise, gün boyu giydiğinizde de sizi rahatsız etmez. * Ayakkabı alırken her iki ayağa da denenmeli. Çoğu kişide, iki ayağın boyu aynı değildir. * Burkulmaları önlemek için geniş ve kısa topukları tercih edin. Ayakkabının topuk yüksekliği 2.5 cm'yi...
  4. Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

güzel kaş alan kuaförler en iyi kaş alan kuaför en güzel kuaför iyi kuaförler istanbul Benim size tavsiyem kaşınızı iyi bir kuaförde aldırın kendiniz almayın yoksa sonradan siz üzülürüsünüz:Dkendimden biliyorum:Ddersimi aldım artıkın kuaföre gidiyorum:DAma ben iyi kaş alırım diyorsanız o zaman bunlara dikkat edin:) Kaş almayı hafife almayın kaş şeklinizin ruhunuzu ve duygularınızı...
  5. Çikolata Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Çikolata Alırken Bunlara Dikkat Edin!

çikolatanın kalori miktarı, çikolata kilo yaparmı, çikolatanın kalori miktarları Birçok bayan gibi benim de vazgeçemediğim lezzet ve yediğimde oldukça mutlu olduğum çikolata, bazen basit bir atıştırmalık gibi görünsede kilo olarak tehlike yaratabiliyor. Çikolata alırken mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar hakkın da sizlere merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz. Siz de çok sık...

Sayfayı Paylaş