gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zevkli Mesajlar istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben sizden çeşit çeşit ve mümkünse yeni olan Zevkli Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Arkadaşlarıma gerek Facebook sayfamdan gerek ise msn iletimden yazacağım Zevkli Mesajlar paylaşımlarınız için şimdiden çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Zevkli Mesajlar istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekerleme Mesajları istiyorum sizden

Tekerleme Mesajları istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden eğlenceli ve düşündürecek Tekerleme Mesajları yazmanızı rica ediyorum. Aranızda bu isteğimi yerine getirecek olan arkadaşlarım var ise şimdiden Tekerleme Mesajları için çok tşk ediyorum.
  2. Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Ufak Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Ufak Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden Ufak Mesajlar için çok mersi
  3. Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Yararlı Mesajlar istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse Yararlı Mesajlar paylaşmanızı rica ediyorum lakin bu Yararlı Mesajlar yeni olursa çok sevinirim çünkü diğer sitelerde hep bilindik alıştığımız Yararlı Mesajlar paylaşmışlarda
  4. Renkli Mesajlar istiyorum sizden

Renkli Mesajlar istiyorum sizden

Kızlar ben Facebook sayfamda ve msn iletimde yazabileceğim Renkli Mesajlar istiyorum sizden. Baktım diğer sitelerdekilerini pek beğenmedim inş sizden renkli ve yeni mesajlar çıkar diyorum:)
  5. Vefat Mesajları istiyorum sizden

Vefat Mesajları istiyorum sizden

Kızlar enteresan gelebilir size ama gazetelerde ki Vefat Mesajlarını hep okurum ve çoğuda artık bilindik oldu yok mudur bu Vefat Mesajlarıının yeni versiyonları:S

Sayfayı Paylaş