gebe
  1. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Zeybek

Konu, 'Atatürk Videoları' kısmında Vijdan tarafından paylaşıldı.

ZEYBEK Değerli dostlarım, bu videoyu izlemenizi öneririm. Herkesin belleklerinde faklı izlenimler yaratacak çok güzel bir çekim. Bu işin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL.

http://www.bursa-bld.gov.tr/filmler/default.asp?video=zeybek

2. gizemlisu

gizemlisu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zeybek
    ben izledim müthiş bir görüntü,

paylaşım için ben teşekkür ediyorum....:)

3. Mavi_Melek

Mavi_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

harika emeğinize sağlık keşke bu zamanlarda yaşasaydım

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok tskler :)

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    sağol ablacım emeğien sağlıkkk

Zeybek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çankırı Zeybeği

Çankırı Zeybeği

Çankırı'nın köylerinde kadın erkek tam bir eşitlik dairesinde toplaşıp saz ile karma oyun çıkarırlar. Bazı köylerinde ise karışık oyun nâdirdir. Her eğlence vesilesiyle kaşık veya zillerle de oyuna kalkarlar. "Oyun ", "Köy Oyunu" gibi mütevazi adları tercih ederler. Karışık alay çekme tarzında Zeybek, erkek kadın birlikte Çiftetelli. Çoğu zaman davul zurna eşlik eder....
  2. zeybek

zeybek

Düğün, nişan ve buna benzer merasimlere delalet eder.Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir. Rüyada zeybek görmek veya bir zeybekle oyun oynamak, yakin bir zamanda akrabalarinizdan birinin dügününde bulunarak egleneceginizi gösterir.
  3. Grup Gökçen - Sarı Zeybek

Grup Gökçen - Sarı Zeybek

Dağlarda vatan için çarpışırız Canımızla, kanımızla savaşırız Çöllerde, susuz kalsak da çöllerde Canımızla savaşırız hey Bizim için önce Allah sonra vatan Bayrak için kurşun yeriz hiç korkmadan Hiç üzülme sonra sen gelirsin hey yar Sonra sen gelirsin yarim hey! Sarı zeybek çıkmış bak Kocatepe'ye Ardında milyonlar, Turan ellerde Sen düşünme, biz varız Mustafa Kemal Biz buradayız Mustafa...
  4. Mustafa Yıldızdoğan - Sarı Zeybek

Mustafa Yıldızdoğan - Sarı Zeybek

şu dağların meşeleri karanlık etekleri olur çayır çimenlik kızanlarda burda eder yarenlik sarı zeybek şu dağlara yaslanır yağmur yağar pusatları ıslanır sarı zeybek dağdan dağa taşınır taşınırda yüce dağlar aşınır molaverip gökçen kızı düşünür efe dağdan köye doğru seslenir güzel gökçen sesi duyar süslenir __________________
  5. zeybek

zeybek

kızlar ben yeni katılıyorum aranıza slmlar :f040:bu ay serophone kullandım aynı zamanda folbiolda verdi doktor yumurtalarım gayet normalmş 1haftalık cinsel ilişki verdi doktor düşük olmaması içinde progestan verdi allah biliyor ya çok istiorum rabbim hepimize nasip etsin amin..

Sayfayı Paylaş