gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeynep Beşerler'in şaşırtan halleri

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zeynep beşerler, haberleri, yeni haberleri ile şaşırtan ünlü hakkında merak ettiğiniz herşey burda arkadaşlar.

Güzel oyuncu Zeynep Beşerler'i daha önce hiç böyle görmediniz Melek'ler! İşte Zeynep'in şaşırtan haberi:)

Yeni filminin setinde görüntülenen güzel oyuncu Zeynep Beşerler, hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor

'Arka Sokaklar’ dizisinde canlandırdığı karakterle beğeni toplayan Zeynep Beşerler, 19 Mayıs’ta vizyona girecek olan komedi filmi ‘Şov Bizinıs’ın setinde objektiflere alışılmış halinden çok farklı görüntülerle yansıdı.

Filmin fragmanında da yer alan görüntüleriyle de dikkat çeken oyuncu, şöhret olmanın komedisinin anlatıldığı hikayedeki rolüyle bugüne kadar vurgulamadığı eğlenceli yönünün altını çiziyor.

19 Mayıs 2011 tarihinde vizyona girecek filmin başrollerini Önder Açıkbaş, Müslüm Gürses, Zeynep Beşerler, Cem Kılıç, Zeynep Aydemir, Almeda Abazi, Aşkın, Ayşin Zeren, Cengiz Küçükayvaz, İrfan Kangı, Gülden Dudarık ve Kerem Poyrazkayaalp paylaşıyor.

Günümüz şov dünyasını komik dille anlatan senaristliğini ve yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun, yapımını Panorama filmin yaptığı Şov Bizınıs, şöhret olma yolunda yaşanan komik hikayeleri anlatıyor...

Zeynep Beşerler'in şaşırtan halleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler'in cephesinde son durum

Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler'in cephesinde son durum

kenan imirzalıoğlu zeynep beşerler biyografi kenan imirzalioglu zeynep beşerler beserler AŞK TAZELEME TATİLİ... Zaman zaman ayrıldıklarına dair haberler çıkan Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler'in cephesinde durum gayet iyi... Kelebek'in haberine göre; tatil için birlikte Antalya'ya giden sevgililer, önceki gün objektiflere birbirinden romantik pozlar verdiler. Ve bu pozlar...
  2. şaşırtan benzerlık

şaşırtan benzerlık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Zeynep beşerler'in sırrı ne?

Zeynep beşerler'in sırrı ne?

ZEYNEP BEŞERLER'İN SIRRI NE? OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER, SİNAN ÇETİN'İN ÇEKTİĞİ 'KAĞIT' İSİMLİ FİLMİN DENEYSEL BİR ÇALIŞMA OLDUĞUNU SÖYLEDİ. BEŞERLER, 'ESAS OĞLAN'IN ADINI VERMEKTEN DE KAÇINDI. Zeynep Beşerler, bir süre önce çekimleri biten ilk sinema filmini anlatırken biraz zorlandı. Dizilerden sonra ilk kez bir sinema filminde başrol oynayan Zeynep Beşerler, Sinan Çetin'in yönettiği ve...
  4. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  5. Zeynep Beşerler'in Hayatı Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Zeynep Beşerler'in Hayatı Hakkında Bilgiler ve Resimleri

Zeynep Beşerler Hayatı, Fotoğrafları Zeynep Beşerler Hakkında Bilgi ve Resimleri Sevgili melekler, uzun bir beraberliğin ardından ayrılan ve geçtiğimiz günlerde Oktay Kaynarca'nın düğününde samimi görüntüler veren Zeynep Beşerler Kenan İmirzalıoğlu çiftinden Zeynep Beşerler hayatı, fotoğrafları ile ilgili bilgiler sunuyoruz sizlere..:) Oyuncu Zeynep Beşerler, 1 Ağustos 1979...

Sayfayı Paylaş