gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Zeynep casalini evleniyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ÜNLÜ SANATÇI ZEYNEP CASALİNİ, EVLİLİK HAZIRLIĞINA BAŞLADI.

Ünlü şarkıcı, ikinci albümü 'Kim Galip Çıkar'ın fotoğraflarını da çeken fotoğraf sanatçısı Raşit Algül ile dünya evine girecek. Uzun yıllardır birlikte olan çift, önümüzdeki yılın mayıs ayında nikâh masasına oturacak.

Zeynep casalini evleniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynep CasaLini

Zeynep CasaLini

3 Ekim 1970 yılında, İtalyan baba şarkıcı Ernesto Casalini ve Türk anne oyuncu ve şarkıcı Deniz Türkalı'nın kızı olarak doğdu. Dedesi yazar Vedat Türkali'ydi, dayısı da Barış Pirhasan... Böyle bir çevrede sevgiyle büyüyen küçük bir kız çocuğuydu. Cocukluğunun en kotu anılarından biri, İstanbul'daki yuvada, uyurken parmak emmesine izin verilmeyişiydi... Ama dede ve anneannesi ile Bodrum'a...
  2. Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008

Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008

İlk albümü ile yakaladığı başarıyı, "Dokunma Bana" ve resmi internet sitesinde yayınladığı "Nilüfer" şarkısı ile devam ettiren ZEYNEP CASALİNİ'nin 2. albümü, "KİM GALİP ÇIKAR" Mess PRODUCTİON etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 9 yeni parçanın bulunduğu albüm 3 ay süren yoğun bir stüdyo çalışmasının ardından tamamlandı... Albüme Murathan Mungan, Pervin...
  3. Zeynep Casalini---Duvar

Zeynep Casalini---Duvar

duvar şarkısının notaları zeynep casalini duvar notaları seninle bir daha aynı yolda yürümem seninle yürüyene yolda tuzakların var bir daha asla dokunmam tenine senin teninden önce duvarların var ben o duvarlara çarpa çarpa nasır tuttum ağlaya ağlaya yosun tuttum derin bir nefes alır gibi batıyoruz yükümüz ağır yeni bir söz söylemek için ölmek mi gerekir hadi bir cesaret senden taşın altına...
  4. Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR!

Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR!

zeynep casalini ernesto casalini Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR! Evlilikleriyle olay yaratan Zeynep Casalini ve Tahsin Berk bebek heyecanı yaşıyor. Çift, sağlıklı bir hamilelik süreci için birlikte kurslara da katılıyor. Sürpriz evlilik Şarkıcı Zeynep Casalini (40), geçtiğimiz ağustos ayında sürpriz bir kararla bekarlığa veda etmiş ve Bodrum’daki...
  5. Zeynep Casalini anne oldu

Zeynep Casalini anne oldu

zeynep casalini anne oldu, doğum yaptımı, doğum tarihi, neyi oldu, kızı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Geçen sene evlenen ünlü şarkıcı Zeynep Casalini, geçtiğimiz gece doğum yaptı ve bir kızı oldu Melek'lerim. :) Allah nazarlardan sakınsın diyor ve Zeynep Casalini'yi tebrik ediyoruz. Ayreıca sizlerede doğum haberinin tüm detaylarını aşağıda sunuyoruz Melek'ler. Geçen yıl...

Sayfayı Paylaş