gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Zeynep Casalini " Kim Galip Çıkar " 2008 albümü dinle,tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

ALBÜMDEKi PARCALAR :

01.Derviş
    02.Saf Aşk
    03.Kim Galip Çıkar
    04.Hep Aynı Masal
    05.Sancı
    06.Firkat
    07.Hayat Kendisi Seçsin
    08.İmkansız Diyemem
    09.Derin Mevzu
    10.Nilüfer

İlk albümü ile yakaladığı başarıyı, "Dokunma Bana" ve resmi internet sitesinde yayınladığı "Nilüfer" şarkısı ile devam ettiren ZEYNEP CASALİNİ'nin 2. albümü, "KİM GALİP ÇIKAR" Mess PRODUCTİON etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 9 yeni parçanın bulunduğu albüm 3 ay süren yoğun bir stüdyo çalışmasının ardından tamamlandı...

Albüme Murathan Mungan, Pervin Oktay, Sunay Özgür, Kenan Vural, Can Alper, Ertuğ Ergin, Erdem Yörük, Hakan Caneroğlu, Genco Arı, Nedim Ruacan, gibi isimler katkıda bulundu.

Çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden müzikal yolculuğuna devam eden Zeynep Casalini, albüm için çekilen fotoğraflarda herkesi küresel ısınma ve dünyanın gidişatı hakkında duyarlı olmaya davet ediyor.

Rock alt yapıların yanı sıra ustaca ve tadında kullanılmış elektronik soundları da kullanmaktan çekinmeyen Zeynep Casalini, bu albümde daha vurucu, keskin ve yaşadığı hayatı sorgulayan bir tarza sahip.

Fotoğraflarını Raşit Algül'ün çektiği albümün ilk klibi söz ve müziği Pervin Oktay'a ait "Hayat Kendisi Seçsin" şarkısına çekiliyor...

Zeynep Casalini " Kim Galip Çıkar " 2008 albümü dinle,tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynep CasaLini

Zeynep CasaLini

3 Ekim 1970 yılında, İtalyan baba şarkıcı Ernesto Casalini ve Türk anne oyuncu ve şarkıcı Deniz Türkalı'nın kızı olarak doğdu. Dedesi yazar Vedat Türkali'ydi, dayısı da Barış Pirhasan... Böyle bir çevrede sevgiyle büyüyen küçük bir kız çocuğuydu. Cocukluğunun en kotu anılarından biri, İstanbul'daki yuvada, uyurken parmak emmesine izin verilmeyişiydi... Ama dede ve anneannesi ile Bodrum'a...
  2. Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008

Zeynep Casalini-Kim Galip Çıkar 2008

İlk albümü ile yakaladığı başarıyı, "Dokunma Bana" ve resmi internet sitesinde yayınladığı "Nilüfer" şarkısı ile devam ettiren ZEYNEP CASALİNİ'nin 2. albümü, "KİM GALİP ÇIKAR" Mess PRODUCTİON etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 9 yeni parçanın bulunduğu albüm 3 ay süren yoğun bir stüdyo çalışmasının ardından tamamlandı... Albüme Murathan Mungan, Pervin...
  3. Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

01 - İlimoni Ektim Taşa 02:59 02 - Niksarın Fidanları 03:07 03 - Kütahya'nın Pınarları 04:16 04 - Evreşe Yolları Dar 02:15 05 - Zühtü 03:28 06 - Çarşambayı Sel Aldı 04:39 07 - Pınarbaşı 03:22 08 - Dere Geliyor Dere 02:42 09 - Gesi Bağları 04:27 10 - Çayelin'den Öteye 03:59 11 - Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına 03:18 12 - Çemberimde Gül Oya 03:12
  4. Uğur Işılak " Sizin Gibi Değilim " 2008 albüm dinle,tanıtımı

Uğur Işılak " Sizin Gibi Değilim " 2008 albüm dinle,tanıtımı

Ugur Işılak - Ben Ölünce Ugur Işılak - Bu Sen Değilsin Ugur Işılak - Geldi Geçti Ömrüm Benim Ugur Işılak - Ha Senin Ha benim Ugur Işılak - Yalanda Olsa Uğur Işılak - Sizin Gibi Değilim Uğur Işılak - Vatan Sağolsun Ugur Işılak - Zaman Eski Zaman Değil Ugur Işılak - Haydi Anadolu Ugur Işılak - Güzel Dost Ugur Işılak - ErenLer Ugur Işılak - Bir Olana Bağlanmışım
  5. Seher Dilovan " Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın" 2008 albümü dinle,tanıtımı

Seher Dilovan " Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın" 2008 albümü dinle,tanıtımı

01. Le Hazalım 02. Ben Anayım 03. Ayvacı Geliyor 04. Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın 05. Ben Ağlaram 06. Yıkılası Karlı Dağlar 07. Taş Duvarlar 08. Hakka Gider 09. Çepki 10. Daye

Sayfayı Paylaş