gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

zeynep kübra sever volkan demirel volkan demirel facebook zeynep kübra sever evlendi [​IMG] FENERBAHÇELİ VOLKAN DEMİREL 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU BELÇİKA GÜZELİ ZEYNEP KÜBRA SEVER'LE SÖZLENDİ...

İspanyol, İngiliz ve Yunan takımlarının gözdesi olan milli kaleci, evlilik tarihi için transferinin netleşmesini bekliyor.Akşam gazetesinin haberine göre, Milli Takım'ın ve Fenerbahçe'nin file bekçisi Volkan Demirel, evlilik için ilk ciddi adımı attı. Yaklaşık 7 aydır tutkulu bir aşk yaşadığı Belçika Güzeli sevgilisi Zeynep Kübra Sever ile söz kesti.

Sevgililer, geçen hafta Volkan'ın Acarkent'teki villasında kendi aralarında söz yüzüğü taktı. İkilinin evlilik tarihini de bir an önce netleştirmek istediği ancak Volkan'ın Fenerbahçe ile sezon sonu bitecek olan sözleşmesi nedeniyle bu kararı erteledikleri öğrenildi. Aileye yakın kaynaklardan ulaşan bilgilere göre, İngiliz takımlarından Arsenal, Middlesbrough, Tottenham, Manchester City ile Yunanistan'dan Olympiakos Volkan'la yakından ilgileniyor ancak milli kalecinin kafası karışık.

SÖZLÜSÜ DE 'AVRUPA' DİYOR

Sözlüsü de yurtdışında yaşamak istediği için Volkan transfer tekliflerine sıcak bakıyor. Ancak tercihini, çocukluk hayallerini süsleyen İspanyol kulüplerinden birinden yana kullanmak istediği konuşuluyor. Hatta Volkan'a bir İspanyol kulübünün çengel attığı ve transfer teklifi için sezon sonunu beklediği söyleniyor.

VOLKAN BENİ DEĞİL BEN ONU KISKANIYORUM

ZEYNEP Kübra Sever 'Belçika Güzeli'sin. Volkan seni kıskanıyor mu?' sorusuna şu yanıtı verdi: Volkan bu durumdan hiç rahatsız değil. Ama unutmayın, Volkan'ı da tüm dünya tanıyor. Dolayısıyla o beni değil ama ben onu kıskanıyorum. Nereye gitsek kadınlar Volkan'a bakıyor.

Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam gaz Blu-ray

Tam gaz Blu-ray

Asus: DVD-Yazıcı Blu-ray okuyor Bu sıralar farklı kombo sürücüler üretmek moda oldu. Asus'tan Blu-ray okuyan DVD yazıcı...document.write(code); Asus, CD ve DVD yazmanın yanında Blu-ray okuyabilen BC-1205PT'yi tanıttı. Asus'a göre cihaz tek ve çift katmanlı Blu-ray medyalarını 5X hızında okuyabiliyor ve her türden DVD, CD ve dolayısıyla da DVD-RAM'e yazabiliyor. Sürücü DVD -/+ R'lere...
  2. Deniz Çakır ve Nihat Altınkaya İlişkisi Tam Gaz Devam

Deniz Çakır ve Nihat Altınkaya İlişkisi Tam Gaz Devam

nihat alptuğ altınkaya deniz çakır deniz çakır nihat alptuğ altınkaya alptug altinkaya cakir altinkaya Yaprak Dökümü'nde rol arkadaşı Deniz Çakır ve Nihat Altınkaya'nın ilişkileri tam gaz sürüyor. Yaprak Dökümü'nün 'Ferhunde'si Deniz Çakır ile dizide rol arkadaşı da olan sevgilisi Nihat Altınkaya ilk kez kendilerine çevrilen objektiflerden kaçmadı. Günaydın'ın haberine göre, bugüne kadar...
  3. İhracattaki düşüş tam gaz sürüyor

İhracattaki düşüş tam gaz sürüyor

İhracat Şubat ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 24.9 azalarak 8 milyar 317 milyon dolara indi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve Gümrük Müsteşarlığı işbirliği ile oluşturulan geçici dış ticaret verilerine göre 2009 yılı Şubat ayında 2008 yılının aynı ayına göre ihracat %24.9 azalarak 8 milyar 317 milyon dolar, ithalat %47.6 azalarak 8 milyar 398 milyon dolar olarak gerçekleşti....
  4. Nejat-Berrak Aşkı Tam Gaz

Nejat-Berrak Aşkı Tam Gaz

Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç'ın İstanbul'da başlayan, Üsküp'te evlilik teklifiyle alevlenen aşkı, hızla evliliğe gidiyor. YILIN aşkı hızla nikah masasına gidiyor! Bir ay önce Taksim'de bir barda eğlenirken görülen Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç'ın aşkı, gündeme bomba gibi düştü. İkili üç hafta önce İstanbul Film Festivali kapanışına el ele gelip aşklarını dosta düşmana ilan...
  5. Zeynep Kübra Sever resimleri

Zeynep Kübra Sever resimleri

zeynep kübra sever zeynep kübra sever resimleri fotoları demirel demirel foto Zeynep Kübra Sever hayranları için sanatçının birbirinden güzel resimlerini sizler için paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş