gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Zeynep mansur'a iş yağıyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

müzik dünyasına adım attığından beri başarı elde eden Mansur'a yurtdışı çok iyi geldi güzel bir kazanç elde edeceği bellii ne diyelim bol kazançlar...
    LONDRA İŞLERİNİ ÇOĞALTTI!
    LONDRA'YA DİL KURSU İÇİN GİDEN GENÇ ŞARKICI ZEYNEP MANSUR,
    ÜLKESİNDEN FAZLA UZAK KALAMADI..

Londra'ya gitmesiyle konser teklifleri de artan Mansur, 7 Mart Cumartesi akşamı Fenerbahçe Stadı'nın altında yer alan Fenerbahçe Vakfı'nda sahne alacak..

Şarkılarıyla Fenerbahçeliler'i coşturacak olan Mansur, 'Londra'ya gitmemle gelen iş tekliflerinde artış oldu.. Zaten işlerim için İstanbul'a gidip gelecektim ama planlarım içinde bu kadar erken dönüşüm yoktu.
    Önümüzdeki hafta da başka ekstralarım olacak. O yüzden bir süre kursumu dondurmak zorunda kaldım. ' dedi..

Zeynep mansur'a iş yağıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynep Mansur, Mankenlerin İşlerini Ellerinden Alacağını Söyledi.

Zeynep Mansur, Mankenlerin İşlerini Ellerinden Alacağını Söyledi.

ZEYNEP MANSUR, MANKENLERİN İŞLERİNİ ELLERİNDEN ALACAĞINI SÖYLEDİ. Bir mayo firmasının Astoria Alışveriş Merkezi'nde düzenlediği tanıtımda bikiniyle objektif karşısına geçen Zeynep Mansur, mankenlerin işlerini ellerinden alacağını söyledi. Mansur, 'Bugüne kadar tersi oluyordu. Modeller, mankenler şarkıcılığa transfer oluyordu. Ben şarkı söylemeyi bırakmam ama modellikte de iddialıyım' dedi....
  2. niçin yağmur yağıyor ?

niçin yağmur yağıyor ?

. Herhalde siz de haberlerin sonunda hava durumunu merakla izliyorsunuzdur. Acaba yarın yağmur yağacak mı? Şemsiyemi yanıma alayım mı? Yağmur günlük yaşantımızın çok önemli bir parçasıdır. Bazı yerlerde kuraklıktan yağmur duasına çıkılırken, bazı yerlerde de caddelerde sandallarla dolaşılıp, sel basan evlerden, eşyaları kurtarmaya uğraşırlar. Peki nasıl oluyor da başımıza böyle gökten sular...
  3. Yüreğime Yağmur Yağıyor

Yüreğime Yağmur Yağıyor

yağmur yağıyor yağmur başıma tane tane dinle Bazen öylesine aşık oluruz ki sadece uzaktan gördüğümüz biridir. Ama biz imkansızcasına aşık oluruz. O'nu görme arzusuyla yanar gözlerimiz,yüreğimiz. Karşılıksız aşk bu kadar acıtıyorsa eğer, iki kişilik aşk ne yapardı kimbilir...!!! Kocaman bir sessizlikti yaşamlarımız, çoğu zaman kimse birbirinin sesini duymadı, aslında duyuyor dediklerimiz...
  4. İşte Benim Stilim Zeynep Öztürk kimdir?

İşte Benim Stilim Zeynep Öztürk kimdir?

Zeynep Öztürk kaç yaşında? İşte Benim Stilim yarışmasının dikkat çeken yarışmacılarından olan Zeynep Öztürk Etiler'de kendi butiğini işletiyor. Sakin mizacı ile dikkat çeken Zeynep Öztürk kendi butiğinden giyiniyor. 31 yaşında olan Zeynep Öztürk ileride iyi bir modacı olmak istiyor. Burnunda estetik olan Zeynep Öztürk önceki yıllarda hergün alışverişe çıkıp bir hayli para harcıyormuş....

Sayfayı Paylaş