gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeynep Tunuslu Survivor'dan sonra bu hale geldi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zeynep tunuslu kaşları zeynep tunuslu survivordan sonra, görüntüleri, alkollü, sarhoş olan bu ünlü bakın neler yapmış arkadaşlar.

Survivor'dan elenen ilk ünlü Zeynep Tunuslu, kendini gecelerde eğlenmeye atmış ve alkolün sınırını aşıncada bakın neler yapmış Melek'ler.

Zilzurna sarhoş olan Tunuslu bir ara arkadaşının omzunda ağladı.

Survivor Ünlüler-Gönülller yarışmasından elenen ve İstanbul’a dönen modacı Zeynep Tunuslu, önceki akşam Lux Bar’da eğlendi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolünde etkisiyle ayakta durmakta zorlanan Tunuslu’nun yardımına arkadaşları koştu.

Bir ara gözyaşlarını tutamayan ünlü modacı, arkadaşının omzunda ağladı. Sorulara cevap vermeyen Zeynep Tunuslu, arkadaşları tarafından taksiye bindirilip evine gönderildi.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :haha: psikolojisi bozulmuştur hem adada yaşadıklarından dolayı hemde ilk elenen kişi olduğundan dolayı aslında bence ayrıldığı için çokda iyi oldu yaşından dolayı hiç bir yarışmada göremiyorduk. iyikide ayrıldı gecelere akmaya devam etsin :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bencede Survivor onu yoruyordu, hep halsiz bitkin bir hali vardı :) Ben o kadar izledim ama hiç bir bölümde Zeynep Tunuslu'nun bir iş yaptığını ve yarışmalarda aktif olduğunu görmedim :)

Aynen, o gecelere aksın ve modacılığını yapsın :)
    Bu arada Zeynep Tunuslu'nun midesi çok içe girik dimi:D Acaba Survivor da açlıktan mı öyle oldu yoksa yaradılışı mı öyleydi :) Kadın dik durduğunda mide kısmı içe girik, kamburumsu görünüyor :) Birde kaşlarını inceltse tam olacak :A:A

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İster misiniz Nihat Doğan'a aşık olsun :abo:

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet yaaa :D:D
    ama normalde de zayıftı zaten survivora girdikten sonrada midesi sırtına yapıştı kadıncağazın :D:D kaşlarımı :haha: hiç dikkat etmemiştimm başka nerelere baktın rüyammmm :haha:

6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Zaten zayıf güçsüz kadındı iyice zayıfladı asimin dediği gibi midesi sırtına yapışmış oldu :D:D
    nihat doğan'la aralarından su sızmıyordu valla herşey gündeme gelecek durumda şuan zaten :D:D

7. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Zaten zayıf güçsüz kadındı iyice zayıfladı asimin dediği gibi midesi sırtına yapışmış oldu :D:D nihat doğan'la aralarından su sızmıyordu valla herşey gündeme gelecek durumda şuan zaten :D:D

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

O ben bu konularda çok dikkatliyim :) Kimin neresi daha güzel olabilirdi, neresinde anormal bir durum var, bakarım valla elimde değil hahaha

Burnu tamam, ama kaşlarını inceltse iyi olur. Çünkü yüzü erkeksi görünüyor. Birde zayıflık tamam kabul, bende çok zayıfım ama mide öyle içe çok girik olmaz. Acaba diyorum midesini içten yapıştırmış mı valla bunu düşünmedim de değil hahaha Sanki midenin ortasına kelepçe taktırmış ve o kelepçede bir iki beden dar gelmiş. Bir hamuru bırakın, ortasından sıkın, aynen öyle bişey hahaha

Asena da bak erkeksi görünüyor. O hepten kaybediyor:) El kol hareketleri ile oturuşuna hiç dikkat ettiniz mi kolları, koltuk altından ayrık, elleri dizinde. Kabadayılar gibi oturuyor. Birde oryantal, daha böyle zarif ve kıvrak olabilir :) Konuşması da "abi babam desin affetmem, çaakrım cevabını, ben öyleyim abi" konuşmasından da kayıp hahaha

Ebru Destan deseniz, ona sarı saç daha hoş oluyordu. Oda her yarışmada bir omuzu düşük olan beyaz bluz giyiyor. Anneme diyim de bizim giymediğimiz bluzlerden Survivor'a göndersin. Yazık acıdım, tek bluzu var demek ki hahaha

Nihat'da o mavi şortundan ne zaman vaz geçecek bilmiyorum. Eminim leş gibi kokuyordur. Birde suyada giriyorlar, şimdi deniz suyu tuzlu olur, tuzdan şortu kolalı gibi sert olmuştur :hahaha:

Pascal'da garibim zaten kendi siyah, saçı var mı yok mu belli değil. Varsa demek ki saçlarıda kendinden daha siyah. Güneşde de yanmış iyice parlıyor valla hahaha Olmayan saçına kırmızı bandana takıyor hep. O bandanayı aslında saçları gözlerinin önüne gelen o adada joleyi nerden bluyor, yada ıslatıyormu sürekli diye düşündüğüm Nihat takmalı ama karizması çizilir diye düşünüyor heralde hahaha

Özge Ulusoy'da bir işe yaramıyor. Diğerleri tarafından sanki korunuyor. Özge oturuyor, onlar yarışıyor. Ne iştir anlamadım. Birde sanki yarışıyor gibi konuşuyor :D:D

Derya ya diyecek söz yok, romantik irkek :) Survivor'ı terk eder diye bekliyorum, çünkü aklı fikri hep karısında:) Umarım eve gittiğinde karısı, diğer kızlarla olan samimiyeti için burnundan getirmez. Hoş Derya'da böyle düşünüyor olmalı ki, dikkat ederseniz, kızlar ona yakınlaşınca bir tırsaklık sarıyor hahaha

Survivor yorumlarımı aslında bir konu açarak yapabilirim. Yapsam mı ne etsem :789:

Ünlüler hakkında ki yorumlarım şimdilik bu kadar. Bir başka haftada Gönüllüler takımı yorumlarında buluşmak üzere Melek'ler. hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    valla acuna söleyeylimde senide adaya götürsünn rüyammm :haha: hee asena zaten erkek gibi her şeyi ile tam bir erkek :D:D erkek fatma :haha:

nihatı hiç sevmiyorumm zaatennn çok yapmacık geliyo herşeyi ile hele o ağlamaları yokmu deli ediyo beni :haha:
    derya evet eşine çok yazık adama yaaa acıyom ona valla :D:D

özgede maşallah ye iç yat :D:D yarışmalarda da pek başarılı olduğu sölenemez yarışıyo mu ki ben görmedimm :D:D

ebrunun başka thişörtü yok tabikisi orası evmi ada ada rüyamm sende yanii :D:D

GREY bunu beğendi.
  10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acun'a yazalım da beni adaya onların başına göndersinhahaha Bak kavga bile çıkmaz hepsini sus pus oturtur, yarışmalarda eğitirim hahaha

Zeynep Tunuslu Survivor'dan sonra bu hale geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Jolie çareyi haplarda arayınca bu hale geldi

Giderek zayıflayan Angelina Jolie'nin neden bu kadar hızla kilo verdiği ortaya çıktı. Jolie'ye yakın bir kaynak; güzel yıldızın sürekli enerji veren haplardan kullandığı iddia etti. Haplar sayesinde iştahını kaybeden Jolie, artık erimeye başladı.. Geceleri sabahlara kadar film çekmek, 4 çocukla birden ilgilenmek ve sürekli yardıma muhtaç insanların imdadına koşmak... Angelina Jolie tüm...
  2. Neden Bu Hale Geldik?

Neden Bu Hale Geldik?

BİLGE'den... Geçen günlerde bir öğretmen arkadaşım hışımla içeri girdi öretmenler odasına... Çok yorgun ve sinirliydi... Yine ne oldu acaba dedik... 8. sınıf öğrencilerinden biri öğretmen arkadaşımıza "sen"li hitap ediyormuş. O da oğlum 8. sınıftasın artık, öğretmenlerle siz'li konuşulması gerektiğini biliyorsun demiş... Bizim öğrenciden cevap: "Siz mi diyeyim? Niye? Sen...
  3. bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

bu hayatta neleri kaybemişiz... ne hale gelmişiz..

Bir gün insan virgülü kaybetti, o zaman zor cümlelerden korkar oldu ve basit ifadeler kullanmaya başladı; cümleleri basitleşince düşünceleri de basitleşti. Sonra ünlem işaretini kaybetti; alçak bir sesle ve ses tonunu değiştirmeden konuşmaya başladı. Artık ne bir şeye kızıyor, ne bir şeye seviniyordu. Hiç bir şey onda en ufak bir heyecan uyandırmıyordu. Bir süre sonra soru işaretini kaybetti...
  4. Klonlama hataları yapılınca hayvanlar bu hale geldi:):)

Klonlama hataları yapılınca hayvanlar bu hale geldi:):)

klonlama klonlama ile ilgili resimler (alıntıdır)
  5. Zeynep Tunuslu tacize uğradı!

Zeynep Tunuslu tacize uğradı!

zeynep tunuslu, soyundu, taciz, tacize uğradı, haberleri burada arkadaşlar. Sorvivor Adası'nın ilk elenen ünlüsü Zeynep Tunuslu, eğlenmek için gittiği gece kulübünde dans ederken üzerini soymak istedi, ona izin vermiyenlere ise "şu kel adam beni taciz ediyor, onun için soyunuyorum" demiş Melek'lerim. Ben bu habere "bu perhiz bune lahana turşusu" diyorum :) Zeynep...

Sayfayı Paylaş