gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zeynep yeni albüm mayın

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

zeynep yeni albüm zeynep son albüm son albümü klip zeynepin albümü Bugüne kadar "İnadı Bırak(Memedim)", "Dudaklarımda Sevdan", "İlk Aşk - Adamım", "Halalzade", "Kork Benden", "Kara Kaplı Kitap" ve "Yıkıl" isimlerini taşıyan 7 albüme imza atan Zeynep, müzik kariyerine 2 parçadan oluşan yeni single albümü "Mayın" ile devam ediyor... Profesyonel müzik kariyerinin olgunluk dönemlerini yaşayan sanatçı, bu single ile müzikseverlere kaliteli müziğin keyfini sunuyor.
    Sözleri Erol Albayrak, besteleri sanatçının kendisine ait olan bu single da aranjeler Gökmen Adıgüzel imzası taşımakta.
    Single'daki ilk parça "Mayın", şehitlerimize ve şehit yakınlarımıza ithafen yazılmış. Single albümde yer alan ikinci parça "Bye Bye" hareketli ve kıpır kıpır ritmiyle içinizi kaynatacak. Zeynep'in bu albümüne digital platformlardan ulaşabilirsiniz...

Zeynep yeni albüm mayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mayın

Mayın

İşlerinizin kötüleşeceğini işaret eder. İşlerinizin kötüleşeceğini işaret eder.
  2. Zeynep - Mayın & Yıkıl 2009 yeni albümü

Zeynep - Mayın & Yıkıl 2009 yeni albümü

zeynep türkeş Albümdeki Eserler 1. Mayın Söz : Erol Albayrak Müzik : Zeynep Türkeş 2. Yıkıl Söz : Mehmet Tokat Müzik : Zeynep Türkeş 3. Yana Yıkıla Söz & Müzik : Nezih Üçler 4. Cenetten Kovuldum Söz & Müzik : Nezih Üçler 5. Bye Bye Söz & Müzik : Osman Kasap 6. Banada Sıra Gelecek Söz & Müzik : Nezih Üçler 7. Af Yok...
  3. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  4. Emina Sandal'ın yeni albümü

Emina Sandal'ın yeni albümü

emina sandal türkçe şarkı, emina sandal albüm, emina sandal şarkıları, emina sandal şarkısı, emina sandal son albüm, Lale Devri dizisinden ayrıldıktan sonra yeni albüm çalışmalarına başlayan Emina Sandal, mayısta çıkaracağı single'da ilk kez Türkçe şarkılarda seslendirdiği için, çok heyecanlı ve iddialıymış Melek'lerim. Doğrusunu söylemek gerekirse ben merak ediyorum :) İşte o haberin...
  5. Zeynep Dizdar Viraj yeni albüm

Zeynep Dizdar Viraj yeni albüm

zeynep dizdar, viraj, yeni albüm, 2011 albümü, şarkıları, tanıtımı, albüm kapağı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar 7 Temmuz'da satışa sunluan yepyeni bir albüm tanıtımı ile huzurlarınızdayız Melek'ler. Yeni albümüne "Viraj" adını veren Zeynep Dizdar'a başarılar diliyor ve sizleri albüm haberi ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:) Zeynep Dizdar, "Viraj" isimli yeni...

Sayfayı Paylaş