gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeynep Yılmaz, Tuğba Ekinci'ye de taş atmadan edemedi..

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tuğba ekinci ayak tuba yılmaz facebook zeynep yılmaz facebook tuğba ekinci ayakları Şarkıcı Zeynep Yılmaz, rapçı yakışıklıyla havuz keyfi yaparken görüntülendi...

Şarkıcı Zeynep Yılmaz, rapçı gençle havuz keyfi yaparken, ATV kameralarınca görüntülendi... Hayli utangaç olan yakışıklı adamın rapçı olduğunu ve birlikte program yaptıklarını söyleyen Zeynep Yılmaz, konuşması sırasında ezeli rakibi Tuğba Ekinci'ye de taş atmadan edemedi..

Zeynep Yılmaz, Tuğba Ekinci'ye de taş atmadan edemedi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havlumu köpekmi ayırt edemedim:)

havlumu köpekmi ayırt edemedim:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yılmaz Erdoğan - Birazdan Kudur Deniz

Yılmaz Erdoğan - Birazdan Kudur Deniz

Birazdan kudur deniz birazdan dalgaların sırtından Üst üstde fişkıran rüzgarlar Bir intikam gibi saldırınca üstüne Yüzüne şarkılar çarpar yüzüne şiirler çarpar ağlarsın Sen artık sen artık buralarda duramazsın Artık sazın bağrım olur kimsenin bilmediği bir ağrın olur Gider kendine gömülürsün yoksa bu şehir bu sokaklar seni Alır kullanır seni alır kullanır santim santim çürüsün Bazen bir...
  3. Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

Tuğba Özay'dan Deniz Seki'ye Cezaevi Tavsiyeleri

İŞTE 167 GÜN CEZAEVİNDE YATAN TUĞBA ÖZAY'IN DENİZ SEKİ’YE TAVSİYELERİ... Rulet operasyonu kapsamında 167 gün cezaevinde yatan Tuğba Özay, Deniz Seki’nin içinde bulunduğu ruh halini çok iyi anladığını söyleyerek ona tavsiyelerde bulundu. İşte Özay’ın cezaevine giren Deniz Seki’ye tavsiyeleri: Deniz ilk gün kendini sudan çıkmış balık gibi hissetmiştir. Şimdiye kadar hep kameralar...
  4. İhanet edemedim ikimize

İhanet edemedim ikimize

İHANET EDEMEDİM İKİMİZE
  5. Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Şimdi de tek taş yerine silikon hediyesi!

Ne denir ki bu durumda hediyeler bile değişmiş hatta değişti bile :D:D Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Zekeriya Kul, özel günlerde birçok kişinin alışılmış hediyelerin dışına çıktığını söyledi. ABD ve Avrupa'da en popüler hediyelerin başında estetiğin geldiğini anlatan Kul, "Bu durum son 2 yıldır Türkiye'de de rağbet görmeye başladı. Özel günlerde hediye edilen estetik...

Sayfayı Paylaş