gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

zeytinyağlı hor dolma(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

zeytinyağlı hor dolma(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Antep usulu zeytinyağlı dolma

Antep usulu zeytinyağlı dolma

antep usulü zeytinyağlı dolma antakya usulü dolma antep zeytinyağlı yaprak sarması yaprak sarması sarma Malzemeler:
  2. Zeytinyağlı dolma harcı

Zeytinyağlı dolma harcı

zeytinyağlı dolma harcı ege usulü zeytinyağlı biber dolması ege usulü yaprak sarma biber dolması harcı yaprak sarması tarifi MALZEMELER 1 su bardağı zeytinyağı 50 g dolmalık fıstık 1 kg soğan 1 1/4 su bardağı pirinç 1 çay k. tuz taze çekilmiş karabiber 1 çay k. tarçın 1 çay k. yenibahar 50 g kuş üzümü 1 çay k. tozşeker 1 su bardağı su 1/2 demet maydanoz 1/2 demet nane 1/2 demet dereotu...
  3. hortum

hortum

Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla-nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka-zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu-mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir...
  4. Dolma

Dolma

Yaprak sarması ve her çeşit dolma sürekli rızka, hayatı katlanılır kılan meşru yol ve yöntemlere, monotonluktan kurtulmaya ve rızka delalete eder.Hazır, hemen gelecek kısmettir.
  5. Zeytinyağlı Dolma Harcı nasıl hazırlanır

Zeytinyağlı Dolma Harcı nasıl hazırlanır

Zeytinyağlı dolma, harcı nasıl hazırlanır, içine neler konulur, püf noktaları hakkında detaylı bilgiler Zeytinyağlı dolmanın yapması biraz zahmetli olsada yemeyi sevmeyen yoktur...Zeytinyağlı dolma harcının nasıl hazırlanacağını bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Malzemeler 1 su bardağı zeytinyağı 50 g dolmalık fıstık 1 kg soğan 1 1/4 su bardağı pirinç 1 çay k. tuz taze çekilmiş...

Sayfayı Paylaş