gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli Kızlar sizden Zeytinyağlı Semizotu Tarifi istiyorum resimli olursa tarif çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeytinyağlı Semizotu Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Yerelması Tarifi Resimli yapılışı hakkında yardım edin bana lütfen acil misafirlerim gelecek
  2. Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli Eşim etçil biri ve bende bıktım et yemekten artık ıyyy geliyor bana :S Mutfakta pek iyi değilim ama karar verdim öğreneceğim artık ve zeytinyağlı yemeklerden başlıyorum. Bu yüzden de sizden Zeytinyağlı Türlü Tarifi istiyorum hanımlar.
  3. Resimli Zeytinyağlı Türlü Tarifi

Resimli Zeytinyağlı Türlü Tarifi

Zeytinyağlı Türlü Tarifi Resimli Zeytinyağlı Türlü Tarifi Besin değeri zengin, lezzetli mi lezzetli şahane türlü tarifi bu kez zeytinyağlı olarak sofralarınıza geliyor, midenize ziyafet çektiriyor Melek'lerim :) İşte size tarifi; Zeytinyağlı Türlü Malzemeler: 4 adet patates 2 adet havuç 2 adet kabak 2 adet patlıcan 1 avuç taze fasulye 3 adet soğan 3 adet domates 1 çay bardağı zeytinyağı...
  4. Resimli Zeytinyağlı Semizotu yapımı

Resimli Zeytinyağlı Semizotu yapımı

Zeytinyağlı Semizotu nasıl yapılır Zeytinyağlı Semizotu yapımı Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda zeytinyağlı semizotu tarifini öğreniyor ve akşama ya da artık malzeme yoksa yarına yapıyoruz arkadaşlarım, yapıncada bizi hatırlıyoruz :) Zeytinyağlı Semizotu malzemeleri: 1 demet semizotu 1 ortaboy soğan 3 yemek kağışı rondoda çekilmiş domates 1 çay bardağı zeytinyağı 1-1,5 çay bardağı su 1...
  5. Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli

Zeytinyağlı Brokoli Tarifi Resimli Merhaba melekler yine ben sizden bir tarif istiyorum bu sefer Zeytinyağlı Brokoli Tarifi rica ediyorum

Sayfayı Paylaş