gebe
  1. belma

belma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

zeytinyagli yesil fasulye

Konu, 'Sebze Yemekleri' kısmında belma tarafından paylaşıldı.

zeytinyağlı yeşil fasülye zeytinyağlı yeşil fasulye fasulye yapılışı fasulyenin yapılışı yemekleri - malzemeler-
    1 kg taze fasulye
    1 adet sogan
    1 adet domates
    3 corba kasigi zeytinyagi
    bir tutam tuz biraz seker

Yapilisi

fasulyeleri yikayip ufak ufak dograyin.sogani,domateside ufak bir sekilde kup kup dograyin.tencerenin altina zeytinyagini koyun ustunede fasulyeyi soganlari onun ustune domatesleri yayin ustune tuzunu atip tencerenin kapagini kapatip kisik ateste pisirin ara sira karistirmayi unutmayin afiyet olsun denemenizi tavsiye ederim guzel oluyo yaninada pilav yapip servis ede bilirsiniz:f060:

2. Bez Bebek

Bez Bebek Forum Okuru

Ce: zeytinyagli yesil fasulye
    ellerine saglık canım..................

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: zeytinyagli yesil fasulye

ellerine sağlık en sevdiğim yemek zaten...ay yaz gelsede yapsak buzluktada var ama öyle olmuyo:(

zeytinyagli yesil fasulye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİhİrlİ Fasulye

Sİhİrlİ Fasulye

SİHİRLİ FASULYE Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. Bir gün o kadar zor bir duruma düşmüşler ki, kadıncağız ellerinde kalan tek mal varlığını, Süt Beyazı isimli ineklerini satmaya karar vermiş. Oğluna ineği pazara götürüp satabileceği en iyi fiyata satmasını söylemiş. Delikanlı pazara giderken yolda tuhaf...
  2. yesil elbise

yesil elbise

Yesil Elbise Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye...
  3. Fasulye

Fasulye

rüyada fasulye turşusu görmek rüyada taze görmek Rüyada fasulyeler görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün. Fasulye, hastalık demektir. Fasulye kurumuş ve buruşmuş ise hayal kırıklığına uğrayacaksınız.Bolluk, zenginlik, paradır. Yeşil fasulye kısmettir. Fasulye rengine ve durumuna göre yorumlanır.Rüyanizda fasulye görmek sansla yorumlanir. Rüyanizda...
  4. Yesil Elbise

Yesil Elbise

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu. -"Gel seni camiye götureyim" dedim. "Bugün cuma biliyorsun." -"Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun."dedi. -"Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum." -"Ne bileyim,olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup,dizleri cıkar diye endişe ediyorum."dedi. Gayri ihtiyari gülmeye başladım....
  5. yesil yeşil

yesil yeşil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş