gebe
  1. neslihanyare

neslihanyare Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Zig & Zag Saç Modeli

Konu, 'Çöplük' kısmında neslihanyare tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Zig & Zag Saç Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Zig Zag

Gülşen - Zig Zag

avucuna aldın büyüne kapıldım ben senin dönüşü olurmu? bilmemki bu gidişin aceleci telaşlı birazda deli dolusun senin günahından aman tantım beni korusun zig zag çizme gözüm kamaştı zigzag gitme aklım karıştı sorsak kim haklı kim haksız sen kimden yanasın gözü karasın
  2. Zig Zag Kolye Tasarımı

Zig Zag Kolye Tasarımı

kolye tasarımları kolye tasarımı Zig Zag Kolye Tasarımı - Kolyeyi yapmak için gerekli malzemelerimiz boncuklarımız ve telimiz. Kolyemiz bittikten sonra aşağıdaki gibi görünecek. Başlangıçta 20 tane boncuğu tele geçirin. 16 boncuk daha dizdikten sonra 5,6,7,8 boncuklare şekildeki gibi dönüş yapın. (*)Şimdi ise 12 boncuk dizdikten sonra önceki dizdiğimin 4.boncuğundan sonra 4 boncuğa...
  3. Saçlarda çiçekler açmış

Saçlarda çiçekler açmış

saça çiçek saçta çiçek Saçlarda boyutları kafanızdan büyük çiçekler istiyorsanız bu modelleri kuaföre göstermeniz yeterli.:D
  4. saç modeli

saç modeli

saç modelleri arıyorum tavsiyeleriniz neler kızlar :)
  5. Popüler kısa saç modelleri

Popüler kısa saç modelleri

Bana göre kısa saç modelleri bir bayanı olduğundan çok daha genç göstereceği gibi modern bir saç kesimi oldukça havalı ve dikkat çekicidir. Özellikle evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra uzun saçlara bakım biraz daha zorlaşır. Sonuçta ilgilenmeniz gereken bebeğiniz ve bunun yanın da tabi ev işlerini düşünecek olursak eminim ki birçok bayan saçlarına çok fazla zaman ayıramamaktadır....

Sayfayı Paylaş