Zihin Okuyucu

9 dan büyük herhangi bir sayı için, sayıdan sayıyı oluşturan rakamların toplamı çıkarılırsa her zaman 9 un katını verir.mesela 25 i tuttum aklımdan 25 ten 25 i oluşturan rakamların toplamını çıkartacam(ya da rakamların ikisini de çıkartacam) 25-(2+5)=25-7=18 9 un katı
başka örnek 44 tuttum aklımdan 44-(4+4)=36 bu da 9 un katı.bu şekilde aklımda tuttuğum herhangi sayı için bu hep geçerlidir.yani sayımız her zaman 9 un katı çıkacak.tabloda 9 un katlarına da değişmeli olarak hep aynı sembol veriliyor.ondan biliyor:)))))

böyle birşey imkansız canım yanlış hesaplamışsınzdır çünkü bu 9 un katlarına gör ebiliyor sende hata var :)

yanlış hesapladıqımı düşünmüorum ama insanlık hali olabilir belkide bn yanlış hesaplamışımdırr... bu arada bana atttıgın mesajtan memnun deilimm bn ne düşündüügmü gayet ii biliorum bundan snrada bnmle düzqün bir şekilde konuş..

CVP:p

Bende bişe sandım insan bulduğu sonucu ararken fareyi ister isteemez üzerine götürüyor tıklamasına gerek yok en son uzun süre hangisinde kalırsa sonuç o olarak gözükür canım bu programları lisede yapıyorduk biz...

canım bide mouse u götürmeden yap bakalım gene oluyor bizde bu işin sırrını bulduk öyle oyunlarla değil bunun bulması içinde mantık var tatlım bir daha düşün istersen yada bi mühendise sor o bulur =)

arkadaşlar burda matematiğin muzipliği var, size söylenilen işlemleri yaptığınız takdirde her halükarda 9 un katı çıkacaktır(9,18,27,36,45....) bu sayılara aynı semboller (her defasında farklı olmak üzere) veriliyor, doğal olarak da biliyor.bilememesi gibi bir durum söz konusu değildir.bilemediğini düşünen arkadaşlar üzgünüm yanlış işlem yapıyor.

Geri