gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Zıkır ıle zayıflamak

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

merhaba meleklerim, haftalardir internetten kendime uygun diyet pilani yada zikiri ariyordum. sonunda buldum.....
    Bunu yazan bayan 30 kilo vermis sirf bu zikirle, öyle periz felan yapmamis.

Zikir ise su:

hergün sabah abdest alip 520 defa "Ya Samed" zikri cekilecek.

Kizlar ben 3 gündür yapiyorum, daha tartilmadim ama istahim yok denilecek kadar az. Bundan önce ise doymak bilmiyordum yedikce yiyordum.

Sizleri gelismelerden haberdar edecegim

hayirli geceler

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım sabah derken ezanlamı yoksa uyanıncamıı çekecezz bende denemek istiyorumda

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yapmayın etmeyin hanımlar istemezseniz yemezsiniz , zikirle duayla falan olacak işler değil bunlar . çikolatayı ekmeği ıvır zıvırı bırakın kilo verirsiniz . perhizsiz de olmaz internette her duyduğunuza inanmayın

saygılarımla

4. cücük

cücük Forum Okuru

sabah ne zaman kalkarsan, ben genelde namaza kalktigim icin vakte göre namazdan önce cekiyorum sonrada namazimi kiliyorum.

5. cücük

cücük Forum Okuru

bu sagliga zarar veren biresey deyil, insan zayiflamayi Allahdan diliyor sevgili misafirimiz. Allah c.c. diyorki kulumun ayakkabisinin bagi bile kopsan benden dilesn diyor.
    bilmem anlata bildimmi. Ben bu duayla Allahin yardimini istiyorum, O da c.c. sükürler olsun istahimi keserek, beni tez doyurarak bana yardim ediyor.
    Bence insan kendisine eziyet ve billhassada Allahin sana emanet diye verdigi bedene eziyet etmeden en iyi bir sekilde bakip saglikli yasamasi gerekiyor. Ha buna nefsimize uyarak bedenimize zarar verdiysek, Yüce Allahimizin yardimiyla geri düzelte biliriz.
    Cünkü Allah c.c. herseye kadirdir. Ve insan ne isterse Allahdan istemeli...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgili cücük nasıl bir sonuç aldınız açıklarsanız sevinirim...

7. cücük

cücük Forum Okuru

Sevgili misafirimiz, asiri olan istahim kesildi. Daha huzurlu oluyodum zikirimi cektikten sonra. Ve 3 Kilo vermistim asa yukari üc haftada.

Zıkır ıle zayıflamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamak

zayıflamak

Egzersizi kilo vermek amacıyla yaparken,kan şekerinizin düşmemesi için ara öğünlerinizi arttırmak yerine insülin dozunu azaltmanız daha uygun olur. İnsülin dozu ayarlamalarınızın çok zaman aktivite öncesinde yapılması gerektiğinden bu, dikkatli bir plan yapılmasını gerektirir. Egzersiz sonrası kan şekeri profilinize bakın ve insülin dozu değişikliklerini, bunu göz önünde bulundurarak yapın....
  2. Yusuf Ile Züleyha

Yusuf Ile Züleyha

Yusuf ile Züleyha hikayesi Yusuf’un rüya görmesiyle başlar. Yusuf rüyasında on bir yıldız, ay ve güneşi görür. Ardından on bir yıldızın, ayın ve güneşin etrafında döndükten sonra yere eğilip kendisine secde ettiklerini görür. Sabah olduğunda Yusuf gördüğü rüyayı babası Yakub’a anlatır. Yakub, Yusuf’a bu rüyayla peygamberlik haberi verildiğini ve kardeşleri dahil hiç kimseye hiçbir şey...
  3. Ameller Ile İlahisi

Ameller Ile İlahisi

ben bu amellerim ile giremem o cennetine ilahisi ben bu amellerim ile giremem o cennetine sözleri ilahisinin sözleri ben bu amelerim ile giremem o cennetine (2) rabbim bizide de aff eyle koy bizide cennetine(2) cennetine cennetine koy bizide cennetine rabbim bizide aff eyle koy bizide cennetine cok korkuyorum olumden olum deyil amelimden(2) korkum azrailden deyil cehenemin atesinden(2)...
  4. Elma sırkesı ıle zayıflama

Elma sırkesı ıle zayıflama

merhaba arkadaslar,elma sirkesi ile bal karisimi deneyenler nasil bir gelisme gördüler yazarmisiniz?
  5. mutevazı ıle ılgılı hadısler

mutevazı ıle ılgılı hadısler

bu soruyu cevaplar mısınız

Sayfayı Paylaş