gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

zikir

Konu, 'Z' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada Allah (C.C) Hazretlerini anarak zikreden kimseleri görmek veya bizzat anmak, içlerinde her zaman ve her hususta basari kazanacagina, dualarinin kabul edilecegine ve herkes tarafindan itibar görecegine delalet eder.

zikir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. latifeler ve zikir

latifeler ve zikir

cezbe çeşitleri dini latifeler cezbe görüntüleri işte olay yaratan zikir görüntüleri video ruh latifesi Latifelerin Açıklanması ve Zikri Bilindiği gibi insan gerçek yapısı on latifeden oluşmuştur. Bunu beşi emirler ( melekut) aleminden, diğer beş tanesi de madde ( mülk) alemindendir. Emir alemi arşın üstündedir; görüntü ve madde olmaksızın Allahu Teala?nın ( c.c) emriyle yaratılmıştır....
  2. kaç çeşit zikir vardır?

kaç çeşit zikir vardır?

kaç çeşit zikir vardır? bu zikirleri isimleri ve yapılışlarıyla birlikte açıklamalarını yaparsanız sevinirim.
  3. Zikir çeşitleri hakkında bilgiler

Zikir çeşitleri hakkında bilgiler

zikir çeşitleri zikirler nedir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda zikirler hakkında bilgi veriyor ve zikir çeşitlerini de konu alıyoruz. Kaç çeşit zikir vardır diyenler, buraya lütfen. İKİ TÜRLÜ ZİKİR VARDIR 1. Zikr-i cehrî, 2. Zikr-i hafî. Zikr-i cehrî yani alenî zikir, dille ve sesli olarak (sadece kendisinin işitebileceği tarzda) yapılan zikirdir. Dille-sesli yapılan zikri...
  4. Günlük okuna bilinecek zikirler

Günlük okuna bilinecek zikirler

internette zikir ararken bu yaziya rasladim, sizinle paylasmak istedim Günlük okumaya varmısınız? 100 defa “Sübhanallahi ve Bihamdihi” Her kim günde yüz kere: Subhanallah ve bi-hamdihi (Allah'ı hamd ve tesbih ederim) derse o kimsenin günahları deniz köpüğü kadar bile çok olsa dökülür" Sahih-i Müslim'deki hadis numarasi: 4857 100 defa “Esteğfirullah” Peygamberimiz (sav) günahsız...
  5. Seytandan Korunmak Icin Zikir

Seytandan Korunmak Icin Zikir

Meleklerim benim eskiden hergün okudugum ve bir kac gündür yeniden basladigim zikir sizlerle paylasmak istedim.. hergün kim 14 defa Ya Vahidu derse Allah o kulunu seytandan korur Dualar ce sureler Kitabindan Arif Pamuk ´dan alintidir

Sayfayı Paylaş