zirkonyum diş yaptırıyorum..:(

ssevil_27

Yeni Üye
Üye
zirkonyum diş yaptırıyorum..:(
ön iki dişimn arası açık ve gülümserken kendmimi çok kasıyordum.ağzım kapalı gülmekten gına gelmşti artık.uzun zamndr araştryrm netten zirkonyum kaplama die bişi çıkmış dikkatimi çekti hep de olumlu şeyler yazıyrdu.doktor araştrdm önce gittim ön 4 dişimi yapacklrını söledler.oda güsel onada tamam.dün 1.5 saat süren bi işlemden geçtim.ön dört dişlerim kesildi küçültüldü piranha gibi oldum köpek balığı dişlerime geçici diş taktı doktor onlarda bildiğiniz bi balta çok büyükler..:( bir hafta sonra dişleri gelecek takılcak nasıl olcaklar die düşünmekten çok sürekli kendme ben naptım die soryrm moralim çok bozukk naptımda gittim sağlıklı dişlerimi yonttrdum inanılmaz bi psikoljye grdmm..ben en çok estetk olsn die yaptrmaya gtmştm dişlerimi.şimdi nasıl olur kaygısını geçtm düşünmyrm bile.ben nasıl yemek yicem hissiz dişleri ağzmda nasıl orjinali gibi olur ki naptım ben ya ayrık dişli kalaydımda yaptırmayaydım puuuuuuuufffffffff:(( gün boyu dişlerimi hatrlamamak için sürekli uyuyrumm ya :(

canım naptın nasıl oldu dişlerin bende zirkonyum yaptırmak istiyorum ön 4 dişim protez estetik olsun diye zirkonyum yaptırmak istiyorum

Geri