gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Zırt Pırt Telefonuna Gelen Mesajlardan..

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Cep telefonuna saçma sapan saatlerde devamlı gelen bar, banka, mağaza, belediye vb. mesajlardan turkcell müşteri temsilcileri ile yapılan görüşme neticesinde öğrenilen kurtulma yolu:
    Gelen mesajı 2780 'e yollarsanız artık o servisten mesaj gelmiyor!.
    Meleklerim zırt pırt gelen hangi mesaj olursa olsun fark etmiyor yani :):)
    :dp178:

nese355 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben kendi operatörümün gönderdiği msjlarıda istemiyorum ama :D:D:D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D benimde operatörüme uymuyo ama uyanların işine yarar sanırsam ..

Zırt Pırt Telefonuna Gelen Mesajlardan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adsl merkezine gelen telefonlar

adsl merkezine gelen telefonlar

Siyah ekran çıktı efendim... - Yazın kullanıci adınızı. - Yazdım. - Parolanızı da girin. - Tamam. - Garip karakterler akmaya başladığında klavyeden F7'ye basın. - Elimle mi? - Eee, siz bilirsiniz. - Ben bir IMac kullanıcısıyım. - Buyrun hanımefendi, sorun neydi? - Benim CD sürücümden içeri sinek girdi. - Anlayamadım efendim. - IMac'ime sinek kaçti. - Peki ben telefondan ne yapabilirim...
  2. AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

AVEA Müşteri Hizmetlerine Gelen Telefonlar

MT: - iyi günler ben Alia size nasil yardimci olabilirim? Abone: - simdi Aria Hanim, benim bir Aria hattim vardi. Ya bu arada sizdeki herkesin adi Aria ve Aycell(Aysel) mi? *** MT: - isminizi ögrenebilir miyim? Abone: Ne yapcaksiniz ismimi, ben hat sahibi degilim. MT : Hitab etmek açisindan sormustum. Abone: Siz bana kisaca Rüzgarin Oglu diyebilirsiniz. *** Abone: iyi günler , ben...
  3. Tuba'nın telefonuna gelen mesaj ayrılık getirdi

Tuba'nın telefonuna gelen mesaj ayrılık getirdi

MURAT HAN İLE TUBA ÜNSAL AŞKININ DA CEP MESAJI YÜZÜNDEN BİTTİĞİ ORTAYA ÇIKTI. Ünsal'ın cep telefonuna gecce yarısı gelen 'Seni özledim, neredesin' mesajını gören Murat Han, ilişkiyi bitirdi. Murat Han ile Tuba Ünsal'ın geçtiğimiz yaz başlayan aşkları, Han'ın 'Vicdan' filminin çekimleri sırasında sona ermişti. Birbirlerine yeteri kadar zaman ayıramadıkları için ayrılmaya karar...
  4. Telefonunuza gelen son mesajj :)

Telefonunuza gelen son mesajj :)

Ewet ben baslatıyorum . Dewamı sizlerde :D Cok sewdigim arkadasımdan "Muahh
  5. Aciiillllllllll uyapdan gelen mesaj

Aciiillllllllll uyapdan gelen mesaj

Merhabalar 2006/218 nolu dosyada 08/11/2012 tarıhınde temyiz sonucu donmustur karar sonucu onama bozma dıyor nedemek ıstıyor acııııllll ne olurrrrr

Sayfayı Paylaş